M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390666
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1744. Nowa bohaterka w serialu! Kim jest?

W 1744. odcinku "Emki" (emisja 26 września o godz. 20.55 w TVP2) Marcin (Mikołaj Roznerski) przez przypadek pozna niepełnosprawną Anię (nowa twarz w serialu - Alina Szczegielniak), która okaże się siostrą tancerki erotycznej Kamy (Michalina Sosna). Co z tego wyniknie?

Tego dnia Chodakowski wraz z Karskim (Krzysztof Kwiatkowski) będą obserwowali w parku sprawiającą kłopoty wychowawcze nastolatkę. Dostaną zlecenie od jej czujnego ojca. Gdy przyłapią dziewczynę w towarzystwie dilera narkotykowego, ruszą w pościg za handlarzem, który skończy się przewróceniem i kontuzją niepełnosprawnej dziewczyny poruszającej się o kulach. Los sprawi, że będzie akurat szła parkową alejką.

Marcin - kompletnie nieświadomy, z kim ma do czynienia - natychmiast ruszy na pomoc rannej Ani.

- Spokojnie, wszystko będzie dobrze... - spróbuje ją pocieszyć.

Reklama

Jakiś czas później okaże się, że dziewczyna jest siostrą... Kamy. Przez upadek w parku u Ani odnowią się problemy zdrowotne. Na jaw wyjdzie również, że straciła sprawność w wyniku nieszczęśliwego wypadku, bo na zdjęciach z dzieciństwa jest całkowicie sprawna.

"M jak miłość": Odcinek 1744. Pierwszy pocałunek Marcina i Kamy

W tym samym odcinku Marcin obudzi się u Kamy, zupełnie nie pamiętając, jak się tam znalazł. Rozbawiona tancerka oświeci go, że razem imprezowali i skończyli w jej mieszkaniu. Nieoczekiwanie dziewczyna pocałuje detektywa, ale on błyskawicznie odskoczy od niej jak poparzony.

- To nie jest zbyt dobry pomysł - skomentuje Chodakowski.

- Cóż, warto było spróbować - zaśmieje się Kama.

 Czy Marcin zapomni przy Kamie o niewiernej Izie (Adriana Kalska)? I dlaczego tancerka ukrywała przed Chodakowskim fakt istnienia niepełnosprawnej siostry?

"M jak miłość": Odcinek 1744. Kiedy i gdzie obejrzeć?

1744. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany we wtorek 26 września o godz. 20.55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy