M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390698
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1743. Powrót Mostowiaka. Zaciągnie się do armii!

W 1743. odcinku "Emki" (emisja 25 września o godz. 20.55 w TVP2), dokładnie w dniu ślubu Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski) z Jagodą (Katarzyna Kołeczek), w Grabinie niespodziewanie pojawi się Mateusz (Krystian Domagała) w... mundurze. Babcia Barbara (Teresa Lipowska) będzie wniebowzięta!

Do spotkania młodego Mostowiaka z seniorką rodu dojdzie przy bramie cmentarza.

- Niemożliwe... Mateusz? To ty?! - pani Barbara nie będzie mogła uwierzyć w swoje szczęście na jego widok.

"M jak miłość": Odcinek 1743. Mostowiakowi będzie w mundurze do twarzy

- Mateuszku, nie musisz nic mówić... Znam cię... I jestem pewna, że to nie był impuls, żeby wstąpić do wojska, tylko dobrze przemyślana decyzja. A czy twój tata wie? - ostrożnie zapyta wnuka.

- I wujek Artur. To on przesłał dokumenty do rekrutacji. Pomógł wszystko pozałatwiać, gdy byłem na statku - pokiwa głową Mateusz.

- No popatrz! I nic nam nie powiedział, ani słówka - z niedowierzaniem pokręci głową seniorka.

Reklama

- Trochę boję się tych wszystkich zmian... wojska... Bo czasy takie niespokojne... Ale dziadek byłby z ciebie dumny. I wiesz, że w mundurze bardzo ci do twarzy? Wszystkie dziewczyny będą się teraz za tobą oglądać - ciepło uśmiechnie się pani Barbara.

- Ale ja cię tu wyciągam na zwierzenia, a ty na pewno jesteś głodny. Chodź, zaraz cię nakarmimy. Tak się cieszę, skarbie, że przyjechałeś, że jesteś z nami - usłyszy od babci Mateusz.

"M jak miłość": Odcinek 1743. Lilka będzie zszokowana na widok byłego męża

Na ślubie Jagody i Tadzia zaproszona na uroczystość Lilka (Monika Mielnicka) dostrzeże Mateusza. Będzie zszokowana, gdy zobaczy swojego eks, na dodatek ubranego w wojskowy mundur.

Co wydarzy się dalej? Czyżby scenarzyści zaplanowali pojednanie Liliany i Mateusza? Najpierw jednak młody Mostowiak musiałby wybaczyć byłej żonie zdradę...

"M jak miłość": Odcinek 1743. Kiedy i gdzie obejrzeć?

1743. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany w poniedziałek 25 września o godz. 20.55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy