M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390666
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1736. Zabiła mu córkę? Teraz chce sprawiedliwości

W 1736. odcinku "M jak miłość" (planowana emisja we wtorek 29 sierpnia o godzinie 20.55 w TVP2) Daniel (Paweł Prokopczuk), nadawca SMS-ów a zarazem prześladowca Ewy (Anna Kerth), wyjawi Mai (Ewa Tucholska), przyjaciółce Marii (Małgorzata Pieńkowska) z czasów szkolnych, tragiczną historię swojej ukochanej córki Zosi... Do czego doprowadzi go chęć zemsty i zastraszanie Kalinowskiej?

Tego dnia Daniel - na prośbę Rogowskiej - pokaże dzieciom Zduńskich (Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek) zwierzęta ze swojego gospodarstwa. Później do sąsiada na partyjkę szachów wprosi się Maja. I to właśnie Łaniewskiej opowie przy tej okazji o utracie ciężko chorej na serce córki Zosi.

"M jak miłość" po wakacjach: Odcinek 1736. Córka zmarła na jego rękach

- Wychowywałem Zosię sam - zwierzy się ciężko doświadczonej przez los sąsiadce.

- Jej matka nas zostawiła, gdy Zosia była malutka. Nie chciała dziecka z chorobą serca. To dla Zosi się zmieniłem, uporządkowałem swoje życie. Gdy odeszła... - wyraźnie wzruszony rolnik urwie swą wypowiedź.

Reklama

- Jak to się stało? - nie zdoła powstrzymać swej ciekawości Łaniewska.

- Zosia miała duszności, nasza kardiolog kończyła już dyżur, odesłała nas do domu. Nagła śmierć sercowa... Zosia umarła na moich rękach - zrelacjonuje Daniel.

"M jak miłość" po wakacjach: Odcinek 1736. Ewa wciąż nie odpowiedziała za błąd w sztuce lekarskiej

- Boże, nie wiem, co powiedzieć - tylko tyle zdoła wydusić z siebie Maja.

- Nie ma dnia, żebym nie myślał o mojej córeczce - westchnie mężczyzna. I o tym, że nie ma na świecie sprawiedliwości - stwierdzi Daniel.

- Przepraszam cię, ale jestem już bardzo zmęczony - zakończy spotkanie mężczyzna.

We wzroku Daniela będzie coś tak przejmującego, że Łaniewska stężeje.

Kardiolożką, przez którą Zosia zmarła, była oczywiście Kalinowska. Wspólniczka Rogowskiego (Robert Moskwa) dotąd jeszcze nie odpowiedziała za swój błąd. 

W nowym sezonie "M jak miłość“ Daniel nie przestanie rozpamiętywać śmierci swej córki i będzie pragnął sprawiedliwości. Do czego doprowadzi go chęć zemsty i zastraszanie Kalinowskiej?

"M jak miłość": Odcinek 1736. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1736. odcinek "Emki", według informacji podanej w "Kulisach "M jak miłość", zostanie wyemitowany we wtorek 29 sierpnia o godzinie 20.55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy