M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390247
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1723. Od błazna do wybawcy. Będzie gotów na wszystko

W 1723. odcinku "M jak miłość" (emisja 4 kwietnia o godzinie 20.55 w TVP2) nastąpi nieoczekiwana przemiana Adama (Jacek Kopczyński). Gdy tylko prawnik dowie się, że Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), która próbowała wrobić go w ciążę, straciła dziecko i leży w szpitalu, natychmiast rzuci się jej na pomoc. Co konkretnego zrobi?

Najpierw Anita (Melania Grzesiewicz) wyzna Adamowi, że martwi się o Polę (Hanna Nowosielska), która tęskni za mamą i bezskutecznie czeka na telefon od niej. Na wieść o tym prawnik od razu skontaktuje się ze Stępień, robiąc jej wymówki, że nie interesuje się własną córką. W odpowiedzi kobieta wyjawi mu, że leży w szpitalu, bo poroniła.

"M jak miłość": Odcinek 1723. Werner będzie wspierał wyrodną matkę Poli

Chwilę później Werner odwiedzi byłą narzeczoną na oddziale ginekologicznym i wystąpi z nieoczekiwaną propozycją.

- Jeszcze dziś przeleję ci pieniądze i oddasz Kamilowi kasę, którą mu ukradłaś, a ja sporządzę formalną, prawnie wiążącą umowę pożyczki, którą będziesz musiała spłacić - szepnie do ucha pogubionej kobiecie.

Reklama

- Nie, proszę. Ja nie mogę - zaprotestuje Weronika.

- Może czasem zachowuję się jak błazen, ale jestem doświadczonym i całkiem niezłym prawnikiem. I coś ci powiem. Jesteś na prostej drodze do upadku. A przecież nadal jesteś matką. Masz Polę. I musisz... powinnaś zrobić wszystko, żeby zasłużyć sobie na jej miłość! - pouczy ją Adam.

"M jak miłość": Odcinek 1723. Dla Poli Adam będzie gotów na wszystko

- Myślałam, że po tym wszystkim, co ci zrobiłam, nie będziesz chciał mnie znać, a ty... - spróbuje mu podziękować Stępień.

- Jeśli mam być szczery, robię to tylko dla Poli - prosto z mostu powie adwokat.

- Ona naprawdę bardzo cię kocha, a ja zrobiłbym dla niej wszystko - wytłumaczy.

- Jesteś najlepszym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkałam - wyduka zapłakana oszustka.

- I jeszcze jedno: wieczorem zadzwonisz do Poli i powiesz, że jesteś na wyjeździe i że jak wrócisz, to na pewno ją odwiedzisz - nakaże prawnik byłej narzeczonej.

Wieczorem Adam zjawi się w domu Kamila (Marcin Bosak), by odegrać przed Polą rolę świętego Mikołaja. Przy okazji wręczy małej prezent, który sam kupi w imieniu Weroniki.

"M jak miłość": Odcinek 1723. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1723. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek 4 kwietnia o godzinie 20.55 w TVP2.

AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy