M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389446
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1702. Damian zdradzi sekret sprzed lat! Tylko Ani opowie o swoim ojcu

W 1702. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 23 stycznia, o 20.55 w TVP 2) dojdzie do szczerej rozmowy między Damianem i Anią. Chłopak będzie sfrustrowany tym, że matka za wszelką cenę chce, żeby jechał z nią do USA, do ojca, który nigdy się nim nie interesował...

"M jak miłość": Odcinek 1702. Damian zwierzy się Ani

W 1702. odcinku "M jak miłość" Damian (Oliver Proctor), syn kelnerki Sandry (Anna Oberc), na wieść o tym, że wyjeżdżają do USA ucieknie z domu! Okaże się, że chłopak się zbuntował, gdy usłyszał, że matka zdecydowała o ich wyjeździe do Stanów Zjednoczonych - do jego ojca, który przez lata nie utrzymywał z nimi kontaktu, a teraz nagle odezwał się i chce nadrobić stracony czas.

Sfrustrowany i wściekły na matkę, zacznie się zwierzać swojej dziewczynie, Ani.

Reklama

- Ja go nawet w ogóle nie pamiętam. Zostawił nas. Całe życie miał nas totalnie w dupie, olał nas. Nie płacił matce żadnych alimentów, a parę tygodni temu zaczął do niej dzwonić - opowie.

- Ale czemu tak nagle po tylu latach? - zacznie się zastanawiać Ania.

- Nie mam pojęcia. Mówiłem matce, żeby z gościem nie gadała, ale dostała jakiejś korby. Mówiła, że ojciec to jednak ojciec i że mam go przynajmniej poznać. Że kupił nam już bilety i to niby załatwia sprawę. Nie wiem, co jej naobiecywał, może jakieś pieniądze? Mam gdzieś tę jego kasę! Tu mam wszystko: kumpli, szkołę i... przede wszystkim ciebie. Nigdzie nie jadę! - doda Damian.

Czy Sandrze uda się jednak przekonać syna do wyjazdu? Odpowiedź wkrótce!

"M jak miłość": Odcinek 1702. Kiedy i gdzie obejrzeć?

1702. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 23 stycznia, o 20.55 w TVP 2.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama