M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1695. Andrzej straci dziecko i... Magdę?

W 1695. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 20 grudnia, o 20.55 w TVP 2) kolejne trudne chwile czekają Andrzeja. Budzyński dowie się, że Julia poroniła, dodatkowo Magda zniknie i postanowi zupełnie odciąć się od niewiernego męża. Prawnik zostanie całkiem sam?

"M jak miłość": Odcinek 1695. Dramat Budzyńskiego

- U pacjentki doszło do nagłego, masywnego krwotoku... Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, bardzo mi przykro, ale ciąży nie udało się uratować - oznajmi ginekolog w rozmowie w cztery oczy z Budzyńskim.

Andrzej nie będzie mógł uwierzyć, że doszło do tragedii. Po rozmowie z ginekologiem kochanki będzie usiłował skontaktować się z przebywającą w tym czasie na Podlasiu Magdą (Anna Mucha). Jednak zdradzona żona nie będzie odbierać od niego połączeń.

Niewierny prawnik zostawi więc na jej poczcie głosowej następującą wiadomość: "Cześć, Magda, to znowu ja... Zostawiłem ci już tyle wiadomości, a ty wciąż się nie odzywasz... Rozumiem... Wiem, że chcesz być sama, ale proszę cię tylko o jedno - napisz, że wszystko jest w porządku albo chociaż po prostu: okay... Tyle wystarczy... Magda... Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, kocham cię... Bardzo cię kocham".

Reklama

Czy Magda i Andrzej wrócą do siebie?

"M jak miłość": Odcinek 1695. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1695. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 20 grudnia, o godz. 20:55 w TVP2.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy