M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1687. Franka pozna syna!

W premierowym, 1678. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 17 października, o 20.55) Franka zrealizuje plan i zbliży się do swojego syna, Adama. W domu rodzinnym chłopca nie będzie jednak mile widziana...

"M jak miłość": Odcinek 1687. Pierwsze spotkanie Franki i Adama

W poniedziałkowym odcinku Franka zjawi się u Lewickich, chcąc za wszelką cenę poznać swojego syna. Z przedpremierowej sceny wynika, że swój cel zrealizuje. Zduńska będzie czekać w domu dawnych znajomych i w pewnym momencie podbiegnie do niej chłopiec. Kobieta nie będzie kryła radości i zaskoczenia, i nawet wda się w krótką rozmowę z Adamem. Szybko okaże się, że kilkulatek to fan aut. Między Franką a chłopcem nawiąże się nić porozumienia i sympatii, co nie umknie uwadze Lewickiej. Szybko zabierze chłopca i zmierzy Frankę lodowatym spojrzeniem, dając do zrozumienia, że to jej dziecko i nie pozwoli, by Zduńska namieszała w ich życiu.

Reklama

Do sytuacji wmiesza się także Lewicki, który będzie góralce robił ostre wymówki. 

- Co ty robisz? Przecież mieliśmy umowę, zgodziłaś się trzymać z daleka... Adam niczego się nie domyśla! Dlaczego chcesz zniszczyć nasze życie?! 

- Ja tylko chciałam... 

- Nie cofniesz czasu, nic się nie da już zrobić... Adam jest naszym synem! Proszę cię, błagam - nie nachodź nas nigdy więcej... Słyszysz? Nigdy więcej!

"M jak miłość: Odcinek 1678. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1678. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany w poniedziałek 17 października o godz. 20.55 w TVP2.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy