M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1686. Magda otwiera pensjonat w Grabinie!

W 1686. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 15 listopada o godz. 20.55 w TVP2) Magda (Anna Mucha) zdecyduje się otworzyć w siedlisku pensjonat dla gości. Kamil (Marcin Bosak) zaoferuje jej pomoc i pożyczkę na rozruch biznesu, a jednocześnie zaapeluje do byłej ukochanej, by wybaczyła zdradę niewiernemu mężowi (Krystian Wieczorek). Z jakim skutkiem?

Zdradzona Budzyńska wciąż będzie przebywać w siedlisku w Grabinie, marząc o tym, by wszyscy zostawili ją w końcu w spokoju - na czele z Kisielową (Małgorzata Rożniatowska).

"M jak miłość": Odcinek 1686. Kisielowa ma plan na pocieszenie Budzyńskiej!

Jak na ironię, temperamentna sołtyska wtajemniczy Basię (Karina Woźniak), a później także Marię (Małgorzata Pieńkowska) oraz Barbarę (Teresa Lipowska) w swój sekretny plan pocieszenia Magdy. Otóż seniorka zamierza zorganizować... kicz-party.

Czy tańce, hulanki i przebieranki to rzeczywiście najlepszy pomysł na uleczenie serca zdradzonej kobiety?

"M jak miłość": Odcinek 1686. Apel Gryca do Magdy, by dała szansę Andrzejowi

Tymczasem Magda zwierzy się przyjaciółce Kindze (Katarzyna Cichopek) przez telefon, że wciąż nie ma pracy. Jakiś czas później do siedliska przyjedzie Gryc z dobrą wiadomością: załatwił jej posadę u kolegi!

Reklama

- Znajomy prawnik, porządny gość, z porządnej kancelarii, szuka, to znaczy szukał kompetentnej sekretarki z dużym doświadczeniem. Wynegocjowałem superwarunki, zaczynasz od lipca... Tu masz komplet informacji - zakomunikuje na dzień dobry przyjaciółce.

Przy okazji swej wizyty w Grabinie Kamil zacznie namawiać Magdę na wybaczenie zdrady Andrzejowi i pojednanie się z nim.

- Możesz mnie zabić, ale muszę to powiedzieć... - niepewnie zacznie prawnik.

- Andrzej popełnił straszny błąd, ale bardzo cię kocha. Nie wierzę, że to mówię, ale... kocha cię do szaleństwa! Daj mu szansę, daj tę cholerną szansę sobie, wam... - poprosi Gryc.

- Nie będę z tobą rozmawiać o Andrzeju... - utnie temat Budzyńska.

"M jak miłość": Odcinek 1686. Budzyńska zostaje w raju

Ostatecznie Magda postanowi zrezygnować z pracy w kancelarii i na nowo otworzyć w siedlisku pensjonat. Zainspiruje ją do tego przypadkowa rozmowa z dawną klientką, która wyzna, że drugiego tak magicznego miejsca ze świecą szukać. Nawet czas płynie tu wolniej... To raj na ziemi...

Zarówno Maria, jak i Kamil od razu zaproponują Budzyńskiej wsparcie. Zaoferują jej pomoc w odświeżeniu pokoi, a nawet pożyczkę na początek.

Ciekawe, jak Andrzej zareaguje na wiadomość, że żona zostaje na stałe w Grabinie, a jednocześnie porywa się na własny biznes?

"M jak miłość": Odcinek 1686. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1686. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek 15 listopada o godz. 20.55 w TVP2.

Zobacz też:

"Na dobre i na złe": Odcinek 861. Pierwszy seks Oleny i Michała!

"M jak miłość": Odcinek 1685. Karski gotowy na śmierć!

"Barwy szczęścia": Odcinek 2699. Sebastian zadrze z gangsterem i... wyląduje na chodniku!

AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy