M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1682. Franka gotowa na dziecko z Pawłem!

W 1682. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 31 października o godz. 20.55 w TVP2) Franka (Dominika Kachlik) wyzna Pawłowi (Rafał Mroczek), że pragnie jak najszybciej zostać mamą. - Chcę mieć z tobą dziecko... Chcę, żeby było nasze. Żeby powstało z wielkiej, największej miłości... - powie wniebowziętemu z tego powodu mężowi.

Najpierw Franka zwierzy się Pawłowi z tego, że nadal kompletnie nie radzi sobie z emocjami związanymi z jej synem Adamem (Liam Culbreth). Zduński od razu nabierze poważnych obaw, że ponownie będzie chciała spotkać się z chłopcem wbrew przyrzeczeniu, jakie dała jego rodzicom. Intuicja go nie zmyli.

Góralka pojedzie do restauracji, w której jej stryj (Piotr Majerczyk) umówi się z Lewickimi (Natalia Sikora i Konrad Marszałek), czyli adopcyjnymi rodzicami Adama. Po prostu zapragnie choćby z daleka ujrzeć chłopczyka.

"M jak miłość": Odcinek 1682. Franka zamknie za sobą rozdział z Adamem!

Gdy zobaczy, jak Marta czule opiekuje się słodkim Adasiem, odetchnie z ulgą i obieca Lewickiej, że odtąd zostawi jej rodzinę w spokoju. Mało tego: podziękuje kobiecie za to, jak dobrą jest matką!

Reklama

- Z mojej strony nie macie się czego obawiać... Nigdy nie zrobiłabym czegoś głupiego - oświadczy Zduńska adopcyjnym rodzicom Adama, gdy stanie z nimi oko w oko.

- Dziękuję, że jest pani dla niego taką... cudowną mamą. Najlepszą... - z ust Franki usłyszy Lewicka.

- Tylko dzięki tobie miałam szansę nią zostać... I dlatego... ty zawsze, zawsze będziesz częścią naszej rodziny... - odwzajemni się dobrymi słowami Marta.

"M jak miłość": Odcinek 1682. Zduńscy doczekają się wspólnego potomka?

Jeszcze tego samego dnia Franka wyzna mężowi, że jest gotowa na kolejny krok.

- Kiedy zobaczyłam Adama po raz pierwszy, to był dla mnie szok. Ale teraz, kiedy widziałam go z panią Martą, zrozumiałam, że to ona jest jego matką... Zawsze nią była, od samego początku - powie Zduńska od serca.

- I zrozumiałam jeszcze jedno... Że bardzo, ale to bardzo chciałabym już zostać mamą. Chcę mieć z tobą dziecko... Chcę, żeby było nasze. Żeby powstało z wielkiej, największej miłości...- wyjaśni Franka przeszczęśliwemu Pawłowi.

Czy spełni się marzenie Franki i Pawła o wspólnym dziecku?

"M jak miłość: Odcinek 1682. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1681. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany w poniedziałek 31 października o godz. 20.55 w TVP2.

AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy