Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389011
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1677. Werner pomyli reakcję z… erekcją!

W 1677. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 11 października o godz. 20.55 w TVP2) Werner (Jacek Kopczyński) SMS-owo zaprosi na randkę Weronikę (Ewelina Kudeń-Nowosielska), byłą ukochaną Gryca (Marcin Bosak) i zarazem mamę małej Poli (Hanna Nowosielska). Po drodze jednak wzięty prawnik zaliczy wpadkę.

Kochliwy Adam zwierzy się Anicie (Melania Grzesiewicz), że jest poważnie zainteresowany matką Poli, zwłaszcza, że mała nie ustaje w wysiłkach, by ich ze sobą wyswatać. Później Werner zapowie Kamilowi, że naprawdę chce się w końcu ustatkować i założyć rodzinę, a nowej ukochanej zamierza być "wierny jak pies".

"M jak miłość": Odcinek 1677. Niefortunny SMS Wernera

W końcu prawnik wyśle Weronice SMS z zaproszeniem na randkę. Zacznie tak:

"Droga Weroniko, ostatnie dramatyczne wydarzenia w moim życiu, a właściwie w życiu moich przyjaciół sprawiły, że na wiele spraw spojrzałem zupełnie inaczej i czuję, że jestem gotowy na poważną relację. Czy mogę zaprosić Cię na oficjalną randkę? Z drżeniem serca czekam na odpowiedź".

Reklama

Na koniec zrobi jednak niefortunną pomyłkę. Zamiast napisać: "Bardzo dziękuję za szybką reakcję… Jesteś wspaniała... I na samą myśl o Tobie dzieją się ze mną cudowne rzeczy..." Adam wystuka: "Bardzo dziękuję za szybką erekcję… Jesteś wspaniała... I na samą myśl o Tobie dzieją się ze mną cudowne rzeczy". 

Ten błąd sprawi, że podczas wieczornego spotkania u Gryca Weronika okaże Wernerowi chłód. Na szczęście dzięki pomocy Anity uda się wyjaśnić nieporozumienie. Ostatecznie matka Poli zgodzi się umówić na randkę z Adamem – oczywiście ku wielkiej radości swojej córeczki.

"M jak miłość": Odcinek 1677. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1677. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany we wtorek 11 października o godz. 20.55 w TVP2. '

Zobacz też:

Bartosz Gelner: Zaczynał rolą geja. Teraz króluje w serialach

"Na dobre i na złe": Odcinek 855. Tadek wyzna miłość Glorii!

"Klan": Odcinek 4051. Szok! Michał zmajstruje dziecko Mildzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy