M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1674. Magda bliska odkrycia prawdy!

W 1674. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 3 października, o 20.55 w TVP 2) nad związkiem Budzyńskich nadal będą się zbierać ciemne chmury… a Magda wyzna nawet Pawłowi, że podejrzewa męża o zdradę...

"M jak miłość": Odcinek 1674. Magda pozna prawdę?

- Tylko tobie to mówię... Ostatnio zaczęłam mieć wrażenie, że coś dziwnego dzieje się między mną i Andrzejem... Coś... niedobrego. Czuję jakąś fałszywą nutę w naszej relacji, trudno mi to dokładnie określić, ale... ewidentnie coś się zmieniło. Andrzej się zmienił... Jest jakiś taki... nieobecny... - zwierzy się przyjacielowi.

- Dosłownie nosi mnie na rękach: kwiaty, prezenty, odgaduje moje życzenia... 

- To o co ci chodzi, ty wariatko? Jeszcze ci mało?! 

- Właśnie trochę za dużo tego wszystkiego... Wiesz, co mówią? Że takie zachowanie u faceta oznacza tylko jedno... Zdradę. (...) Boję się pytać, drążyć... Bo nawet jeśli coś się wydarzyło, to nie chcę wiedzieć, co. Nie wiem, czy bym to przeżyła...

Reklama

Tymczasem kolejne spotkanie Budzyńskiego z Julią szybko zmieni się w kłótnię.

 - Potrzebuję więcej czasu... 

- Więcej, to znaczy ile? Miesiąc, dwa, trzy? A może poczekasz, aż dziecko się urodzi? (...) Jeśli Magda dowie się, że tak długo ją okłamywałeś, nigdy ci tego nie wybaczy... Prawda i tak wyjdzie na jaw! 

- Dość!(...) Cokolwiek postanowię, dziecko na pewno na tym nie ucierpi! Dostaniesz alimenty, będę uczestniczył w jego życiu... Ale o moim małżeństwie nigdy więcej nie będę z tobą rozmawiał!

W finale prawnik sięgnie po alkohol i postanowi wyznać Magdzie całą prawdę - bez względu na konsekwencje. Czy kolejna rozmowa Budzyńskich zakończy się... rozwodem?

"M jak miłość": Odcinek 1674. Kiedy i gdzie obejrzeć?

1674. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek 3 października, o 20.55 w TVP 2.

www.mjakmilosc.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy