M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390251
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1673. Intymna spowiedź Budzyńskiego!

W 1672. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 27 września o godz. 20.35 w TVP2) Budzyński (Krystian Wieczorek) nieoczekiwanie na powiernicę swoich grzechów wybierze... Martę (Dominika Ostałowska). Jak zareaguje jego była żona na informację, że zdradził Magdę (Anna Mucha) i będzie miał dziecko z Julią (Marta Chodorowska)?

- Wiem, że to jakaś okrutna ironia losu, że przychodzę z tym do ciebie i rozumiem, jeśli wyrzucisz mnie zaraz za drzwi, ale naprawdę nie wiedziałem, dokąd pójść. Zostałem z tym całkiem sam... Wszyscy wydali już na mnie wyrok... I słusznie - tak Andrzej zacznie swoje intymne zwierzenia.

- Po prostu powiedz mi, co się stało... A ja obiecuję, że nie będę niczego ani nikogo oceniać - Marta łagodnym tonem zachęci byłego męża do szczerego wyznania, a on jak na spowiedzi świętej opowie jej o swoim skoku w bok i ciąży Julii.

Marta dozna szoku po tym, co usłyszy i przez dłuższą chwilę nie będzie w stanie nic powiedzieć.

Reklama

- Powiedz coś, proszę... - wyszepce Budzyński.

- Przepraszam, to po prostu... dużo informacji do przetrawienia... i dramatyczne déjà vu...- powie w końcu Wojciechowska-Budzyńska.

- To ja przepraszam, nie powinienem cię tym obarczać... - niewierny prawnik będzie już chciał zrezygnować z dalszej rozmowy.

"M jak miłość": Odcinek 1673. Budzyński postanowi uznać dziecko Malickiej!

- Andrzej, poczekaj... Nie powiem ci, że to dla mnie łatwe, ale skoro już mi zaufałeś... Tu nie chodzi teraz o mnie, konsekwencje tej sytuacji dotkną wiele osób... Ciebie, Magdę, Maćka... ale także Anię... Co chcesz zrobić? - rzeczowo zapyta Marta.

- Nie wiem... Ale w miarę swoich możliwości chciałbym być ojcem dla tego dziecka... - usłyszy w odpowiedzi.

- A więc sprawa jest prosta - musisz powiedzieć Magdzie. Myślę, że już dawno powinieneś był to zrobić...- oceni Marta.

- Chyba do ostatniej chwili miałem nadzieję, że ten wynik będzie inny. Chciałem chronić Magdę, ale teraz widzę, że tylko pogorszyłem sprawę, odwlekając to tak długo... - uderzy się w pierś Budzyński.

"M jak miłość": Odcinek 1673. Budzyński postanowi uznać dziecko Malickiej!

- Popełniłeś błąd, ale teraz w końcu musisz zachować się jak odpowiedzialny, dojrzały człowiek. Przede wszystkim wobec Magdy - stwierdzi Wojciechowska-Budzyńska.

- Wiem... ale każdego dnia budzę się przerażony... że prawda ją po prostu... zabije - westchnie załamany Andrzej.

Po rozmowie z byłą żoną Budzyński oznajmi kochance, że postanowił uznać dziecko i wieczorem wyzna Magdzie całą prawdę...

"M jak miłość": Odcinek 1673. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1673. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany we wtorek 27 września o godz. 20.35 w TVP2.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama