M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392015
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1672. To koniec jej koszmaru? Patrycja odzyska wolność!

Przed nami kolejny odcinek „M jak Miłość” – numer 1672. Co tym razem czeka bohaterów serialu? Przede wszystkim Patrycja spotka się z Argasińskim w sądzie – na rozprawie rozwodowej – i odzyska w końcu wolność.

W 1672. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 26 września o godz. 20.35 w TVP2) sąd ogłosi rozwód Patrycji (Alżbeta Lenska) i Jerzego (Karol Strasburger), dzięki czemu szczęśliwa Argasińska w końcu będzie mogła na dobre zacząć nowy rozdział życia u boku ukochanego Łukasza (Jakub Józefowicz)!

"M jak miłość": Odcinek 1672. Patrycja odzyska wolność

Sąd orzeknie rozwód Argasińskich już na pierwszym posiedzeniu! Po powrocie do domu, szczęśliwa, od razu przytuli się do Łukasza... 

- Naprawdę jest już po wszystkim? Aż nie mogę w to uwierzyć... To mów, opowiadaj, jak ta rozprawa przebiegała... - poprosi Wojciechowski, gdy ukochana wróci do leśniczówki.

Reklama

- Nie chcę o tym rozmawiać. To już nie ma żadnego znaczenia. Zamknęłam ten rozdział i to jest najważniejsze! - stwierdzi Pati.

- Zamknęłam ten rozdział i to jest najważniejsze!(...) Mam wrażenie, że całe moje poprzednie życie to był sen... I dopiero teraz, z tobą, z Jasiem... czuję, że żyję naprawdę. 

"M jak miłość": Odcinek 1672. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1672. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany w poniedziałek 26 września o godz. 20.35 w TVP2.

www.mjakmilosc.tvp.pl/
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy