M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392175
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1672. Marta wściekła na Patrycję. Chodzi o jej syna!

W 1672. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 26 września o godz. 20.35 w TVP2) uwadze Marii (Małgorzata Pieńkowska) nie ujdzie, że jej młodsza siostra Marta (Dominika Ostałowska) bardzo źle traktuje Patrycję (Alżbeta Lenska), z którą jeszcze w niedalekiej przeszłości łączyła ją zażyła przyjaźń. Czyżby Wojciechowska uznała, że jej syn Łukasz (Jakub Józefowicz) marnuje sobie życie u boku Argasińskiej?

"M jak miłość": Odcinek 1672. Marta zaproponuje Patrycji pożyczkę

Argasińska wda się jednak w ostry konflikt z Martą. Wojciechowska zaproponuje przyjaciółce pożyczkę, ale... w tajemnicy przed Łukaszem. 

- Wiem, że Łukasz ciężko pracuje, bierze dodatkowych pacjentów, ale... Nie oszukujmy się, w wiejskiej przychodni nie zarabia się kokosów. Pomyślałam, że może przydałaby wam się pomoc finansowa... - dość obcesowo wypali prawniczka.

- Dziękuję, to miłe z twojej strony, ale nie ma takiej potrzeby - odpowie zakłopotana Argasińska.

- Patrycja... Pozwól sobie pomóc, choćby ze względu na dziecko... Łukasz nie musi o tym wiedzieć... - nie da za wygraną Wojciechowska.

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1672. Konflikt przyjaciółek

A gdy Patrycja jej pomoc odrzuci, rozmowa nie potoczy się miło - zwłaszcza gdy prawniczka zasugeruje, że jej syn u boku ukochanej marnuje sobie życie.

 

- Chyba nie zamierzacie mieszkać całe życie w tej... leśniczówce? Pomyślałaś o Łukaszu? Jakie on ma tutaj, na prowincji, perspektywy? W Warszawie pracował w najlepszej klinice, szkolił się, a tu...

- Marta, przepraszam, ale chyba nie ma sensu ciągnąć tej rozmowy. Dziękuję ci za twoją propozycję, ale nie, nie potrzebujemy żadnej pomocy - zamknie temat urażona do żywego Pati.

"M jak miłość": Odcinek 1672. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1672. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany w poniedziałek 26 września o godz. 20.35 w TVP2.

www.mjakmilosc.tvp.pl/
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy