Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1667. Marysia zostanie powiernicą sekretów Lilki!

W 1667. odcinku "Emki" (emisja we wtorek 6 września o godz. 20.55 w TVP2) wspaniałomyślna i szlachetna Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zlituje się nad Lilką (Monika Mielnicka), niewierną żoną swojego bratanka Mateusza (Krystian Domagała). Nie dość, że da jej zarobić w lipnickiej przychodni, to jeszcze zostanie jej powiernicą i pocieszycielką! Poznajcie szczegóły!

Przypomnijmy, że Rogowska była pierwszą osobą, którą Lilka spotkała po swoim powrocie do Polski. Choć młoda Mostowiakowa dopuściła się zdrady i porzuciła Mateusza dla Ethana (Paweł Roman), majętnego wdowca z Australii, Marysia potraktowała ją wyjątkowo ciepło i serdecznie. Pewnie dlatego dziewczyna odpłaci jej szczerością i zaufaniem. 

"M jak miłość": Odcinek 1667. Intymne wyznania Liliany Banach-Mostowiak!

To właśnie Rogowskiej a nie swojej matce Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura) czy biologicznemu ojcu Jackowi (Tomasz Sobczak) Liliana opowie o tym, co właściwie spotkało ją w Australii ze strony dużo starszego partnera. Okaże się, że Ethan urządził jej piekło na ziemi! Stosował wobec niej przemoc psychiczną i fizyczną.

Reklama

- Nie próbowałaś zgłosić sprawy na policję albo nie wiem, uciec od Ethana? Dlaczego nie odeszłaś, po tym jak po raz pierwszy cię uderzył? – zapyta autentycznie poruszona żona Artura (Robert Moskwa).

- Przepraszał, obiecywał poprawę, a ja, głupia… mu wierzyłam. A potem już było za późno. Nie miałam jak wrócić do Polski… On… odciął mnie od pieniędzy, zabrał dokumenty – mówiąc to, zawstydzona Lilka spuści wzrok. 

- Jakim cudem się tu dostałaś? – będzie chciała wiedzieć wstrząśnięta Marysia. 

- Wykradłam mu swój paszport… - usłyszy w odpowiedzi. Czy Rogowska do tego stopnia zaangażuje się w sprawy Liliany, że pomoże jej odzyskać zdradzonego i porzuconego przez nią Mateusza?

"M jak miłość": Odcinek 1667. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1667. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany we wtorek 6 września o godz. 20.55 w TVP2.

Zobacz też:

Michał Malinowski: Jak potoczyła się jego kariera? Wiem, co robi dziś

"Barwy szczęścia": Odcinek 2653. Oliwka spotka się z Lilly...

"Na Wspólnej" znika z anteny. Co dalej z serialem TVN?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama