Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388276
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1664. Powrót Lilki w finale! Mateusz jej wybaczy?

W 1664. odcinku "M jak miłość" (emisja 30 maja o 20:55 w Dwójce) do Grabiny wróci niewierna żona młodego Mostowiaka - Lilka. Wyzna matce, że mężczyzna, z którym zdradziła Mateusza... rzucił ją dla opiekunki! Czy Mostowiak przyjmie ją z powrotem?

"M jak miłość": Odcinek 1664. Lilka popełniła błąd

Za to w finale zapraszamy na... powrót Lilki! Dziewczyna przyleci nagle z Australii i wyzna Marii, którą spotka przypadkiem na ulicy, że jednak rozstała się z Ethanem.

- Byłam taka głupia, naiwna... Ethan potraktował mnie jak rzecz. Pobawił się i znudził. Miesiąc temu znalazł sobie nową opiekunkę dla swojej córki. Powiedział, że między nami wszystko skończone... i żebym się wyprowadziła. Nigdy sobie nie wybaczę, że dla takiego człowieka... rozbiłam swoje małżeństwo!

"M jak miłość": Odcinek 1664. Mostowiak przyjmie Lilkę z powrotem?

A po powrocie do domu, załamana, Lilka rozpłacze się w ramionach matki...

Reklama

- Dlaczego cię nie posłuchałam?!

- To teraz nieważne, córeczko...

- Nie mogę sobie darować, wszyscy mnie ostrzegali... A ja straciłam dla niego głowę, skończona kretynka!... A najgorsze jest to, mamo... że dla takiego człowieka zostawiłam Mateusza... Złamałam mu serce!

Jak Mostowiak zareaguje na wiadomość, że jego była ukochana na nowo jest w Grabinie? Ciekawych zapraszamy do TVP2!

"M jak miłość": Odcinek 1664. Kiedy i gdzie oglądać?

Przedostatni, 1664. odcinek "M jak miłość" widzowie zobaczą już w poniedziałek, 30 maja o 20:55 w TVP2. Takich emocji nie można przegapić!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL