Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386900
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1660. Mieszkanie Chodakowskich zdemolowane!

W 1660. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 16 maja o godz. 20.55 w TVP2) w mieszkaniu Chodakowskich nieoczekiwanie zjawi się ojciec Amelki i Hani. Mężczyzna, który kilka godzin wcześniej ukradł Izie klucze do mieszkania, bez żadnego zawahania wejdzie do środka, wykorzystując moment, kiedy gospodarzy nie będzie w domu. Co się wydarzy dalej?

"M jak miłość": Odcinek 1660. Rudnicki okradnie Chodakowskich!

W premierowym odcinku "M jak miłość" Chodakowscy wybiorą się z dziećmi do Grabiny, by odpocząć i nabrać nowej energii. Nie będą jednak świadomi, że w tym samym czasie ich warszawskie mieszkanie plądrowane jest przez ojca Amelki i Hani. Mężczyzna tego samego dnia wykradł Izie z torebki klucze do mieszkania i widząc, że cała rodzina opuszcza Warszawę, postanowił wykorzystać sytuację.

Rudnicki nie tylko ukradnie sporą sumę pieniędzy, ale i w mieszkaniu porządnie się "ugości". Urządzi sobie ucztę, zakrapianą alkoholem i nawet... ubierze w rzeczy Marcina. Gdyby tego było mało na koniec postanowi zdemolować mieszkanie Chodakowskich, tłucząc, przewracając i niszcząc niemal każdy element wyposażenia.

Reklama

Jak na to wydarzenie zareagują Chodakowscy i czy ogarnięty żądzą zemsty mężczyzna poprzestanie tylko na zniszczeniu mieszkania? Szczegóły już wkrótce!

"M jak miłość": Odcinek 1660. Kiedy i gdzie oglądać?

1660. odcinek serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek 16 maja, o 20.55 w TVP 2. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy