Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386900
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1660. Marcin i Iza znowu w niebezpieczeństwie?!

W 1660. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 16 maja o godz. 20.55 w TVP2) Kisielowa wpadnie na nowy pomysł, jak zachować zdrowie, urodę i wieczną młodość. Z jej oferty skorzysta jedynie goszczący akurat w Grabinie Marcin (Mikołaj Roznerski)!

"M jak miłość": Odcinek 1660. Dziennikarskie śledztwo

W poniedziałek Chodakowscy wybiorą się całą rodziną do Grabiny, bo Iza zacznie nowe, dziennikarskie śledztwo - w sprawie budowy kliniki Nieśpielaka. A gdy dziewczyna spróbuje z profesorem porozmawiać, ten nie powita jej miło... Wyraźnie unikając odpowiedzi na "niewygodne" pytania. 

- Rozumiem, że ma pani legitymację prasową? Od tego chyba wypadałoby zacząć.

- A na marginesie, miła pani... Nachodzi mnie pani na mojej prywatnej posesji. Czy to w waszej redakcji szczyt dziennikarskich kompetencji?(...) Proszę umówić się przez sekretarkę na spotkanie!

Reklama

Gdy Nieśpielak odprawi ją z kwitkiem, Iza jednak się nie podda, cały czas dopingowana przez ukochanego. 

- Przyznam, że ten cały inwestor niespecjalnie mi się spodobał. I chyba bardzo, bardzo uważnie będę musiała przyjrzeć się tej sprawie, bo coś może być na rzeczy... 

- Moja ostra jak żyleta żona... Brawo!

"M jak miłość": Odcinek 1660. Morsowanie w Grabinie

Przez resztę dnia Chodakowscy będą za to świetnie się bawić, bo Marcin weźmie w Grabinie udział... w morsowaniu! Imprezę zorganizuje Kisielowa - uznając, że lodowata kąpiel to idealny sposób na wieczną młodość. A jedynym chętnym do "akcji" okaże się właśnie Chodakowski. Bo lokalni mieszkańcy przyjdą tłumnie "morsa" podziwiać, ale sami nie rozepną nawet kurtek. 

- Brawo! Brawo dla pierwszego i jedynego śmiałka!

- Tato! I jak było? 

- Zimno, synek, zimno! Czy udało mi się zaimponować mojej żonie?

- Czy ja wiem... 

Spędzając beztroskie chwile na wsi, Marcin z Izą będą jednak nieświadomi, że... padli ofiarą przestępstwa! Kilka godzin wcześniej Chodakowska wybierze się z dziećmi na plac zabaw - cały czas obserwowana z ukrycia przez ojca Amelki oraz Hani. A gdy dziewczyna straci na chwilę czujność... Rudnicki wykradnie z jej torebki klucze. Co wydarzy się, gdy Iza z Marcinem wyjadą z Warszawy, a złodziej zyska dostęp do ich domu?

"M jak miłość": Odcinek 1660. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Ujawniamy, że 1660. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany w poniedziałek 16 maja o godz. 20.55 w TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy