M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392342
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1655. Franka ukrywa przed Zduńskim dziecko?

Gdy w 1655. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 25 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2) Paweł (Rafał Mroczek) zacznie namawiać żonę (Dominika Kachlik), by postarali się o dziecko, Franka od razu umówi się na konsultację z ginekologiem. Podczas badań na jaw wyjdzie, że Zduńska już wcześniej urodziła, a przynajmniej była w ciąży.

- Przecież już rozmawialiśmy o dziecku i pomyślałem sobie, że może fajnie, żebyśmy przeszli od słów do czynów - wyjaśni Paweł żonie swoją propozycję.

Góralka nie zgodzi się, by mąż towarzyszył jej podczas wizyty w gabinecie ginekologicznym.

- Nie, no coś ty! Po co? Chcę tylko podpytać, jak się przygotować, pewnie powinnam łykać jakiś kwas foliowy czy witaminy...

- Ja też chcę się przygotować. Może też powinienem coś łykać? - zażartuje Zduński.

- Sorry, ale nie ma opcji. Przyjdzie czas, to ze mną pójdziesz. Na razie idę sama i już! - przecząco pokręci głową Franka.

Reklama

- Wiesz, nigdy wcześniej tak silnie nie czułem potrzeby, żeby mieć dziecko. Chyba po prostu spełniałem się jako ojciec Basi, ale teraz może dlatego, że Basia jest już prawie dorosła i przede wszystkim dlatego, że poznałem ciebie... Bardzo tego chcę. Chcę mieć dziecko. Z tobą... Jak najszybciej - poważnie wyzna Paweł.

"M jak miłość": Odcinek 1655. Franka cierpi na endometriozę!

- Myślimy z mężem o dziecku, od jakiegoś czasu się nie zabezpieczamy, ale na razie - bez rezultatu. Nie wiem, czy to jest już powód, żeby się niepokoić? - zapyta Zduńska panią doktor.

- A o jakim czasie mówimy? - zainteresuje się ginekolożka.

- Kilka miesięcy...

- Spokojnie... To jeszcze nie tak długo. Gdybyście państwo próbowali ponad rok, to rzeczywiście można by się zacząć martwić. Ale dobrze, że pani przyszła. Zapraszam na fotel, zbadam panią, zrobimy USG i sprawdzimy jak się sprawy mają.

Na podstawie badania USG lekarka stwierdzi, że Zduńska może mieć trudności z zajściem w kolejną ciążę.

- Obraz USG wskazuje na początki endometriozy. Ale spokojnie, wyłapałyśmy to na początkowym etapie... Trzeba będzie zrobić dodatkowe badania. W pierwszej kolejności musimy sprawdzić poziom hormonów... - wyjaśni pani doktor, po czym zapyta:

- Przy poprzedniej ciąży nie miała pani problemów?

- Przy... poprzedniej ciąży? - nerwowo zareaguje Zduńska.

- Przecież rodziła pani już wcześniej... - stwierdzi ginekolożka.

Zdenerwowana Zduńska zamilknie.

- To nie jest moja sprawa, zresztą obowiązuje mnie tajemnica lekarska... Po prostu po badaniu wiem, że była już pani w ciąży... - wyjaśni pani doktor.

- Czy dlatego... mogę mieć teraz problemy? Ta endometrioza...

- Nie, to nie jest z tym związane. Po zrobieniu wszystkich badań zapraszam na kolejną wizytę... Proszę od razu zapisać się w recepcji... - powie na zakończenie lekarka.

Franka oczywiście będzie ukrywać swoje problemy przed mężem...

"M jak miłość": Odcinek 1654. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1654. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany w poniedziałek 25 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy