M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390696
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1653. Szokująca zdrada w odcinku!

W 1653. odcinku (emisja we wtorek 12 kwietnia, o 20.55) ziszczą się najgorsze przeczucia fanów! Oto poukładany i oddany żonie Budzyński w wyniku chwili słabości i suto zakrapianej imprezy dopuści się zdrady. Jak do tego dojdzie? Szczegóły poniżej!

"M jak miłość". Co w nowym odcinku? Andrzej zdradzi Magdę?

"M jak miłość" to serial, który od lat wzbudza mnóstwo emocji. Tak będzie i tym razem! Nowy odcinek "Emki", który widzowie zobaczą już dziś wieczorem, (emisja 1653. epizodu we wtorek 12 kwietnia o godz. 20:55 w TVP 2) przyniesie zdradę! Niewiernym małżonkiem okaże się mecenas Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) - od dłuższego czasu mąż Magdy (Anna Mucha). Chociaż wcześniej obydwoje byli w skomplikowanych relacjach, czas pokazał, że prawdziwa miłość była niedaleko. Teraz jednak poważną rysę na ich związku zostawi "skok w bok" Andrzeja, a do wszystkiego dojdzie podczas służbowego wyjazdu.

Reklama

"M jak miłość". Zdrada w serialu

Jak podaje "Świat Seriali", w 1653. odcinku "M jak miłość" Andrzej, Kamil (Marcin Bosak) oraz Werner (Andrzej Kopczyński) będą przebywać daleko od domów. Udział w wyjazdowej konferencji weźmie także dawna znajoma Andrzeja - Julia (w tej roli znana m.in. z "Rancza" Marta Chodorowska). 

Znajomi będą spędzać miło czas na rozmowie, chociaż początkowo Budzyński będzie pełnił raczej rolę obserwatora. Wszystko zmieni się w momencie, gdy Julia otrzyma tajemniczy telefon, po którym szybko straci humor. Okaże się bowiem, że prawniczka ma poważne kłopoty w związku. Andrzej postanowi więc dotrzymać towarzystwa koleżance w hotelowym barze, a później obydwoje znajdą się w pokoju.

Kiedy nowy odcinek "M jak miłość"? Gdzie i kiedy oglądać? Emisja w TV

Czy Andrzej zdradzi Magdę? Wiele wskazuje na to, że tak! Następnego dnia adwokat obudzi się bowiem w łóżku obok Julii. Dlaczego Budzyński dopuści się zdrady?

"Gdy Julia zwierza się Andrzejowi ze swoich problemów, to dookoła nikogo nie ma. I tak Andrzej z takiej czystej, zwykłej ludzkiej empatii zostaje z kimś, kto jest w rozpadzie. To, że od współczucia do namiętności jest prosta droga, to chyba wszyscy wiedzą. Tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono, a sprawdzamy się każdego dnia. Decyzję o zakończeniu relacji z Julią Andrzej podjął po prostu za późno" - wyznał w "Kulisach M jak Miłość" Krystian Wieczorek.

Czy Magda dowie się o niewierności Andrzeja? Początkowo prawnik nie przyzna się żonie do zdrady, a ta dowie się jedynie, że to... Kamil spędził namiętną noc z Julią! Jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nowe odcinki: emisja w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55 w TVP 2.

Autor: Sabina Obajtek


RMF
Dowiedz się więcej na temat: "M jak miłość": Odcinek 1653.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy