M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392284
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Odcinek 1641. Anita zacznie spiskować za plecami Gryca!

W 1641. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 28 lutego o godz. 20.55 w TVP2) Anita (Melania Grzesiewicz) utrudnianie Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska) kontaktów z własną córką (Hanna Nowosielska) uzna za działanie na szkodę Poli i - wbrew woli Kamila (Marcin Bosak) - pozwoli matce spotkać się z dziewczynką!

Po tym, jak Stępień dała się omotać kryminaliście Orzechowskiemu (Michał Kruk) i dopuściła do porwania Poli, Gryc uzna ją za wyrodną matkę i zaweźmie się, by za wszelką cenę utrudniać jej wszelkie kontakty z córeczką. Nie zgodzi się na zmianę wyznaczonego przez sąd terminu spotkania, choć kobiecie wypadnie akurat ważne szkolenie służbowe.

- Sorry, spotkania z dzieckiem to nie lista życzeń - przegapisz termin, trudno, będziesz musiała poczekać do następnego... - Kamil okaże się nieustępliwy.

- Ale wtedy nie zobaczę Poli przez całe dwa tygodnie... Specjalnie znalazłam pracę tutaj, na miejscu, żeby móc się z Polą regularnie widywać - zauważy Stepień.

Reklama

- Gdyby to ode mnie zależało, nie zobaczyłabyś jej już nigdy - skwituje prawnik.

Anita będzie wyraźnie zniesmaczona takim postępowaniem ukochanego. Na prośbę Weroniki spróbuje na niego wpłynąć. Jednak bezskutecznie.

- Nie ufam tej kobiecie i nie wierzę ani jednemu jej słowu... Wybacz, ale nie chcę już o tym rozmawiać. (...) W tej sprawie zdania nie zmienię - usłyszy sekretarka z ust partnera.

"M jak miłość": Odcinek 1641. Weronika przeciągnie Anitę na swoją stronę?

Nieoczekiwanie Anita zgodzi się na spotkanie w kawiarni z matką Poli.

- Posłuchaj, ja... Po tym, co się wydarzyło inaczej patrzę na swoje życie... I widzę, ile popełniłam błędów i jaką krzywdę wyrządziłam Poli... Zrobię wszystko, żeby to naprawić (...) Nie chcę walczyć o odzyskanie córki, chcę tylko być obecna w jej życiu... Wiem, że bardzo kochasz Polę, że wspaniale się nią opiekujesz i niczego jej nie brakuje, ale ja... Boże, tak strasznie za nią tęsknię... Wyobraź sobie, że musiałabyś tyle czekać, żeby ją zobaczyć... - Weronika błagalnym tonem spróbuje przeciągnąć na swoją stronę obecną ukochaną prawnika.

- To jest decyzja Kamila, ja nie mogę...  - pokręci głową Anita. 

- Jesteś tu, przyszłaś... Czyli wiesz, że to, że Kamil odcina mnie od Poli, nie jest dla niej dobre...  Jeśli ty Kamila nie przekonasz, to już nikt... - stwierdzi Stępień.

- Przykro mi... - rzuci Anita na zakończenie spotkania w kawiarni.

"M jak miłość": Odcinek 1641. Anita umożliwi Weronice spotkanie z Polą!

W tym samym odcinku Anita w tajemnicy przed Grycem wyśle Weronice SMS z informacją, kiedy zabierze Polę na plac zabaw - tak, by kobieta mogła zobaczyć się z córką.

"Jutro o piętnastej będę z Polą na placu zabaw" - napisze sekretarka.

Ciekawe, jak zareaguje na to Gryc, gdy się o tym dowie?

"M jak miłość": Odcinek 1641. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1641. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany w poniedziałek 28 lutego o godz. 20.55 w TVP2. 

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: m jak miłość odcinek 1641.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy