Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386602
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość“: Odcinek 1640. Szok! Biologiczny ojciec pozwie Ulę o alimenty!

Problemy Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) zdają się nie mieć końca. Dowód? W 1640. odcinku (emisja we wtorek 22 lutego o godz. 20.55 w TVP2) Lisiecka padnie ofiarą oszustwa swego biologicznego ojca (Michał Breitenwald), który pozwie ją o alimenty!

Jakubczyk już nie raz dał Uli ostro popalić. Każde jego pojawienie się zwiastowało duże kłopoty adoptowanej córki Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski). Jak łatwo się domyślić, tak będzie i tym razem.

Najpierw Ula dostanie list polecony z sądu.

- Coś w sprawie Kalinki? - zainteresuje się Bartek.

- Nie wierzę! - wybuchnie Ula, czytając pismo.

- Mój ojciec... Wystąpił do sądu... Pozwał mnie... o alimenty! - wyjaśni mężowi blada jak ściana z nerwów Lisiecka.

"M jak miłość“: Odcinek 1640. Ula nabierze się na oszustwo Jakubczyka!

Okaże się, że będący nałogowym alkoholikiem Jakubczyk żąda, by córka Urszula Lisiecka płaciła na jego rzecz 1200 zł miesięcznie. Będzie twierdził, że utrzymuje się z renty w wysokości 1376 zł i nie nie może podjąć dodatkowej pracy z powodu złego stanu zdrowia.

Reklama

Ula postanowi odwiedzić swego biologicznego ojca, a ten nieoczekiwanie zachowa się tak, jakby był gotów zrezygnować z walki w sądzie i pragnął tylko odnowić kontakt z córką...

Po powrocie do domu Ula wyzna Barbarze (Teresa Lipowska), że nie wie, jak powinna się zachować, bo naprawdę ojcu współczuje. Mostowiakowa zapewni wnuczkę, że będzie wspierać każdą jej decyzję.

Tymczasem z rozmowy Jakubczyka z sąsiadem będzie wynikać, że po raz kolejny oszukał własną córkę i że nadal zależy mu wyłącznie na pieniądzach... Ula - nieświadoma, że ojciec nią manipuluje - wyzna zaskoczonemu mężowi, że postanowiła pomóc seniorowi.

"M jak miłość“: Odcinek 1640. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1640. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany we wtorek 22 lutego o godz. 20.55 w TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy