M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390672
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1637. Miłość, zazdrość i zauroczenie w Walentynki

W walentynkowy wieczór widzowie będą świadkami tego, jak Iza... udaje kochankę Marcina. Para, która niedawno się pogodziła, robi wszystko, by nadrobić stracony czas. Co wydarzy się w 1637 odcinku serialu? Emisja w poniedziałek, 14 lutego o godzinie 20:55.

"M jak miłość": Odcinek 1637. Przyłapany z... kochanką!

Marcin w poniedziałek zacznie nowe śledztwo i zatrudni się w firmie handlowej, by szpiegować jej dyrektora regionalnego - Krzysztofa Mikuckiego (w tej roli Piotr Kazimierzczak) - podejrzanego o konszachty z konkurencją. Tym razem Chodakowski będzie udawać informatyka. I - by jego historia wyglądała wiarygodnie - postawi nawet na biurku fotografię fałszywej "rodziny". Czego szybko zacznie żałować. Mikucki od razu zwróci na zdjęcie uwagę, dokładnie je oglądając. 

- Piękna rodzina... Jak z obrazka! 

A kilka godzin później nowy "szef" spotka przypadkiem detektywa na mieście - pechowo, gdy ten będzie akurat z Izą. Chodakowscy wybiorą się razem na elegancką imprezę - degustację wina i serów. I właśnie tam wpadną na Mikuckiego... A Marcin na widok biznesmena zblednie i będzie o krok od paniki. Iza - w przeciwieństwie do męża - zachowa jednak zimną krew i... postanowi udawać jego kochankę. I zrobi to tak dobrze, że Mikucki będzie pod wrażeniem! 

Reklama

Gdy Chodakowska na chwilę odejdzie, nowy "szef" rzuci do Marcina, ze znaczącym uśmieszkiem: - Samo życie... Żony się tak nie całuje! I żona nie nosi takich sukienek.

"M jak miłość": Odcinek 1637. Noc pełna namiętności

W finale biznesmen zaprosi za to "kolegę" na kolację - i to właśnie z Izą. Kompletnie dziewczyną oczarowany. 

- Kotku, wyraźnie urosłeś w jego oczach.

- Nic dziwnego... Nie dość, że mam wspaniałą żonę, to jeszcze jaką kochankę. Sam jestem pod wrażeniem!

A Chodakowscy po tej "przygodzie" resztę nocy spędzą w pobliskim hotelu..

- Nie chcę, żeby cokolwiek nas rozdzieliło. Proszę cię... Obiecaj mi, że już nigdy na to nie pozwolimy. 

- Nigdy do tego nie dopuszczę... Nie po tym wszystkim, co przeszliśmy. Z drugiej strony... może to wszystko było po coś? Te nasze późniejsze rozmowy, terapia... Tyle się nauczyliśmy i chyba jesteśmy teraz trochę mądrzejsi, silniejsi razem... Jak myślisz?

"M jak miłość": Odcinek 1637. Gdzie i kiedy oglądać?

Walentynkowy, 1637. odcinek "M jak miłość", już 14 lutego o 20:55 w Dwójce!


www.mjakmilosc.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: "M jak miłość": odcinek 1637.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy