M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391517
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość". Odcinek 1635. Więźniarka w Grabinie! Na jej widok dostanie zawału?!

W 1635. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 7 lutego o godz. 20.55 w TVP2) do Grabiny niespodziewanie zawita Jagoda (Katarzyna Kołeczek), siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann). W toku akcji okaże się, że krewna Józefa właśnie opuściła więzienne mury!


Modry  zwierzy się Barbarze (Teresa Lipowska), że ma coraz większe problemy z pamięcią. W stan przygnębienia wprawi go odkrycie, że nagle zniknęło ciasto, które sam upiekł, a którego zjedzenia kompletnie nie pamięta.

"M jak miłość". Odcinek 1635. Modry omal nie dostanie zawału serca!

W ciągu kolejnych godzin senior nabierze podejrzeń, że, wychodząc na spacer, mógł też nie zamknąć drzwi. W końcu jednak zorientuje się, że do jego domu włamała się siostrzenica Jagoda, która wyszła właśnie z więzienia i nie ma gdzie się podziać!

- W domu nie ma niczego cennego... - powie senior, zanim zorientuje się, kto przyszedł do niego w gości.

Reklama

- Cześć, wujek. Twój placek był zarąbisty, sam go upiekłeś? - rzuci na powitanie Jagoda, zdejmując kaptur z głowy.

- To ty?! Zawału przez ciebie prawie dostałem... - odetchnie pan Józef.

- Co tu robisz? - zapyta.

- Jak to - co?! Wczoraj wyszłam z więzienia i od razu przyjechałam. Z naszej rodziny zostaliśmy tylko ja i ty... To gdzie miałam przyjechać, jak nie do ciebie? - powie Jagoda, rzucając się na oszołomionego jej nagłym najściem stryja i energicznie poklepując go po plecach.

Czy Modry zgodzi się, by Jowita zatrzymała się pod jego dachem? Za co jego siostrzenica odbywała wyrok więzienia? I czy będzie zainteresowana życiem zgodnie z prawem? Te pytania na razie pozostają bez odpowiedzi.

"M jak miłość". Odcinek 1635. Kim jest Katarzyna Kołeczek?

W postać Jagody wcieli się 37-letnia obecnie Katarzyna Kołeczek, doskonale znana widzom seriali w Polsce i... za granicą.

W swoim bogatym dorobku ma udział w takich produkcjach jak m. in. "Złotopolscy", "Plebania", "Na Wspólnej", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex", "Lekarze", "Skazane", "Przyjaciółki", "Bodo", "Pierwsza miłość", "Chyłka. Rewizja", "Mamy to" czy "BrzydUla".  Obecnie należy do stałej obsady "Klanu", gdzie gra Helenę, pracownicę należącego do Anny Surmacz (Joanna Żółkowska) salonu sukien ślubnych.

Za granicą pracowała na planie brytyjskiego serialu "Father Brown", wystąpiła też w "Bridget Jones III", "Press" czy "The City&the City".

"M jak miłość". Odcinek 1635. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1635. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany w poniedziałek 7 lutego o godz. 20.55 w TVP2.

 

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Katarzyna Kołeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy