Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386900
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1633. Łukasz walczy o Patrycję! Przypłaci za to życiem?

W premierowym odcinku serialu (emisja w poniedziałek, 31 stycznia o 20.55 w TVP 2) ciąg dalszy koszmaru Patrycji. Kobieta postanowi wreszcie uciec od męża. W tym samym czasie Łukasz zda sobie sprawę, że powinien walczyć o ukochaną. Nad chłopakiem zbiorą się czarne chmury!

"M jak miłość": Odcinek 1633. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Patrycja podsłuchuje rozmowę swojego męża. Kobieta dowiaduje się, że Argasiński próbuje wmówić jej chorobę psychiczną. Postanawia od niego odejść. Tuż przed ucieczką zabiera z domowego sejfu kompromitujące partnera dokumenty, by w ten sposób zapewnić zarówno sobie, jak i Łukaszowi bezpieczeństwo. W tym samym czasie chłopak wraca ze swojego wyjazdu do Gruzji. Postanawia zawalczyć o Patrycję. Nie zamierza zmienić swojego zdania, nawet jeżeli matka będzie próbowała go od tego odwieść. Jakie skutki przyniesie ta odważna decyzja?

Aneta orientuje się, że Olek coś przed nią ukrywa. Okazuje się, że otrzymał on ofertę pracy w Austrii. Kobieta robi partnerowi wymówki. Lekarka zamierza jednak wyjechać z mężem za granicę. Jej decyzja zaskakuje Olka.

Reklama

Zawirowania czekają także starszego z braci Chodakowskich. Marcin i Iza spotykają ponownie klientkę agencji. Zauroczona mężczyzną Sylwia zjawia się pod jego domem, oferując detektywowi wyjście na drinka. Zazdrosna Iza twierdzi, że Marcin pracuje po godzinach i mają już wspólne plany na ten wieczór.

"M jak miłość": Odcinek 1633. Gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 1633. zostanie wyemitowany w poniedziałek, 31 stycznia o 20.55 w TVP 2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy