Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386900
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1632. Awantura na wieczorze panieńskim

Zapraszamy na 1632. odcinek „M jak Miłość” i wieczór panieński Franki! Czy narzeczona Pawła, zachęcona przez koleżanki, zapomni o rozsądku i… pójdzie na całość? Impreza zakończy się interwencją policji, ale to nie jedyne problemy, które czekają na dziewczyny. Co jeszcze wydarzy się w serialu?

Niechciani goście

Gdy policjanci znikną, do lokalu zaczną się dobijać kibice wracający ze stadionu. 

- Sorry, panowie, ale bistro jest już dziś zamknięte, to impreza prywatna. 

- Ej, no! Laska, nie zamykaj! 

- Mecz chcemy opić! Jedno piwo i spadamy! 

- Otwieraj, bo wywalimy drzwi! 

Mężczyźni będą tak agresywni, że Magda chwyci w końcu za telefon. 

- Dzwonię po Andrzeja!

Bójka na wieczorze panieńskim

A kilka minut później drużyna Pawła zjawi się na miejscu... i przed bistro wybuchnie ostra bójka! - Panowie, co tu się dzieje? - Spadaj! - Ręce przy sobie! - Lokal zamknięty, dociera?! - Spieprzaj, łajzo!

Bilans wieczoru: jedno podbite oko... i dwa szczęśliwe serca. Bo gdy Zduński chwyci na nowo Frankę w ramiona, oboje poczują, że właśnie tak pragnęli spędzić tę noc... 

- Bardzo boli? 

- Bywało gorzej.

- Jestem cholernie szczęśliwy... W niedzielę żenię się z kobietą mojego życia i jeszcze mogę to świętować w towarzystwie swoich najlepszych, wspaniałych przyjaciół! 

- Kochani, żyjcie nam długo i szczęśliwie! 

Gdy w bistro będą rozbrzmiewać kolejne toasty, jedna osoba zachowa jednak kamienną twarz... Bo z daleka, ukryta w cieniu ulicy, zabawę młodej pary będzie obserwować także... Majka. I w jej oczach nie będzie nawet iskry uśmiechu.

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1632. Kiedy emisja?

Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory! Emisja odcinka numer 1632 już 25 stycznia o godz. 20.55, tylko na antenie TVP2... Lepiej nie przegapić!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy