Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1629. Tadeusz zrywa z Edytą!

Gdy Kiemlicz wróci do domu, czeka go za to trudna rozmowa z Edytą. Po spotkaniu z Barbarą decyduje się na odważny krok i postanowi zawalczyć o swoje szczęście. Jak potoczy się jego konfrontacja z Edytą?

 - Tadziu? Ja przemyślałam wszystko i naprawdę uważam, że moja miłość wystarczy... dla nas obojga. Poczekaj, nic nie mów! Kto powiedział, że obie strony muszą kochać tak samo? Zaopiekuję się tobą, będę twoim najlepszym przyjacielem, kochanką... Wszystkim, czym tylko chcesz, żebym była... Nie odpowiadaj od razu, zastanów się, przemyśl moją propozycję... Wiesz, co jest najważniejsze w związku? Przyjaźń. Zaufanie... To wszystko już mamy, prawda? No... przyznaj, że całkiem dobrana z nas para... Zawsze można było trafić dużo gorzej!

- Posłuchaj... Edytko, już raz ci to mówiłem i teraz powtórzę... Naprawdę mi przykro, ale... z tego nic nie będzie. Nie kocham cię i to się nie zmieni. I... wiem to na pewno, że nie chcę z tobą być. To się też nie zmieni... Przykro mi.

Reklama

Gdy dziewczyna zrozumie, że na majątek "Tadzia" nie ma już szans, wybuchnie w końcu gniewem i... pokaże swoją prawdziwą twarz.

- To po cholerę... tyle czasu mnie zwodziłeś, oszukiwałeś?!

- Powiedziałem ci prawdę już jakiś czas temu, pamiętasz? Ale nie chciałaś mnie słuchać...

- Tyle czasu na ciebie zmarnowałam... Dupek!

"M jak miłość": Odcinek 1629. Kiedy emisja?

1629. odcinek "M jak miłość" w TVP2 już w poniedziałek 17 stycznia o 20:55!

Zobacz też:

"M jak miłość": Odcinek 1629. Bartek odkryje kto zabił jego brata?

"Na Wspólnej": Odcinek 3357. Tragedia u Zimińskich!

"Wiedźmin" pnie się w górę! W TOP najchętniej oglądanych seriali Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL