Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1622. Radosna nowina u Chodakowskich! Jest w ciąży!

Aneta będzie podejrzewała, że może być w ciąży. W końcu zrobi test i odkryje, że spodziewa się potomka! Zamiast się cieszyć – zaleje się łzami. Jej mąż Olek wpadnie w panikę! Tymczasem Marcin i Iza będą próbowali uratować swoje małżeństwo chodząc na terapię. Czy uda się im odnowić więź? Tego dowiemy się z 1622. odcinka „M jak miłość” (emisja we wtorek, 14 grudnia o 20:55 w TVP2).

"M jak miłość": Odcinek 1622. Chodakowska w ciąży!

Aneta od rana chodzi zdenerwowana. Kłóci się z każdą napotkaną osobą. Wreszcie wyznaje Kasi w pracy, że prawdopodobnie jest w ciąży.

Wkrótce traci kontrolę nad swoimi nerwami i wybucha przy Argasińskim. Ordynator postanawia ją natychmiast zwolnić.

Chodakowska wybiera się do kliniki, gdzie robi test. Jej podejrzenia okazują się prawdą. Aneta jest w ósmym tygodniu ciąży.

Gdy Olek wróci z pracy, jemu też Aneta będzie chciała pochwalić się ciążą, ale mąż - jak na ironię - opowie jej historię o niesfornym nastolatku, który dał mu ostro popalić tego dnia na dyżurze.

Reklama

W odpowiedzi Anita wybuchnie gniewem i wyrzuci męża z domu. Olek dopiero u brata (Mikołaj Roznerski) zorientuje się, że żona podrzuciła mu zdjęcie z badania USG.

Za radą starszego brata po powrocie do domu Olek padnie na kolana, wręczy żonie bukiet kwiatów i olbrzymią maskotkę - afrykańskiego lwa.

"M jak miłość": Odcinek 1622. Marcin i Iza na terapii

Marcin oraz Iza w dalszym ciągu starają się odbudować swój związek małżeński.

- To, co się stało, strasznie nas poraniło... całą naszą rodzinę. I wiem, że utracone zaufanie odzyskać nie jest łatwo... Ale jeśli chcemy uratować nasze małżeństwo... - zacznie Chodakowska.

- Ja chcę... - zadeklaruje Marcin, sięgając po dłoń żony.

- Sami sobie z tym nie poradzimy... A ty nie chciałeś i chyba nadal nie chcesz pójść ze mną na terapię... - przypomni Iza.

Chodakowski na chwilę pogrąży się w milczeniu. Gdy rozczarowana jego postawą Iza ciężko westchnie, on nagle zmieni zdanie.

- W porządku. Terapia - pójdzie na kompromis detektyw.

"M jak miłość": Odcinek 1622. Zemsta Bosackiego

Z kolei Bosacki zamierza zemścić się na Chodakowskich.

Mężczyzna chce nawiązać kontakt z pokrzywdzonym przez jeden z artykułów Izy mężczyzną, Piotrem Graczykiem.

Ma nadzieję, że uda mu się wreszcie zastawić na nią pułapkę.

"M jak miłość": Odcinek 1622. Kiedy i gdzie oglądać?

1622. odcinek "M jak miłość" widzowie zobaczą w TVP2 już we wtorek, 14 grudnia o 20:55.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje