Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1622. Aneta i Olek zaliczą ciążową wpadkę!

W 1622. odcinku „Emki” (emisja we wtorek 14 grudnia o godz. 20.55 w TVP2), w dniu swoich urodzin, Aneta (Ilona Janyst) odkryje, że jest w nieplanowanej ciąży! Zamiast się cieszyć – zaleje się łzami. Jej mąż Olek (Maurycy Popiel) wpadnie w panikę!

Tego dnia Aneta wstanie lewą nogą. Nie zmieni tego fakt, że o poranku Olek złoży jej piękne życzenia urodzinowe i oznajmi, że w ramach prezentu zamierza zabrać ją na safari do Kenii. Po prostu Chodakowska od rana będzie dziwnie poirytowana.

"M jak miłość": Odcinek 1622. Aneta nazwie szefa "dziadersem" i zwymiotuje mu na biurko!

Na parkingu Chodakowska pokłóci się z sąsiadem. Później uzmysłowi sobie, że opóźnia się jej miesiączka. Zanim wykona test ciążowy, zdąży jeszcze nazwać swego szefa Argasińskiego (Karol Strasburger) "dziadersem", który "bezczelnie gapi się na cycki". Jakby tego było mało, jeszcze zwymiotuje mu na biurko!

Ordynator będzie chciał ją zwolnić za to dyscyplinarnie, ale wycofa się z tego pomysłu, gdy odkryje, że jej zachowanie jest spowodowane ciążową huśtawką hormonów.

Reklama

O ciąży Anety jako pierwsze dowiedzą się jej matka (Hanna Śleszyńska) i przyrodnia siostra Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska).

- Skarbie, jesteś absolutnie pewna? - zapyta Iwona.

- Zrobiłam test. Znajoma lekarka przyjęła mnie od ręki... To zdrowa, ośmiotygodniowa ciąża. Widać już serce... - zrelacjonuje Chodakowska.

- Boże... Będę babcią! - ucieszy się seniorka, która jednocześnie mocno zdziwi się, że ciąża Anety nie była planowana.

- Wytłumacz mi coś, córeczko... Jesteś lekarzem, wykształconą, bystrą kobietą i... wpadka? Serio? - nie będzie mogła uwierzyć w niefrasobliwość Anety.

- Uważaliśmy! Ale żadna metoda nie jest w stu procentach skuteczna... Oprócz abstynencji! - wyjaśni Chodakowska.

- To koniec - młodości, figury, seksu... - powie, zalewając się łzami.

"M jak miłość": Odcinek 1622. Aneta wyrzuci Olka z domu!

Gdy Olek wróci z pracy, jemu też Aneta będzie chciała pochwalić się ciążą, ale mąż - jak na ironię - opowie jej historię o niesfornym nastolatku, który dał mu ostro popalić tego dnia na dyżurze.

- Ten gówniarz mnie dzisiaj wykończył... Taki rozpuszczony bachor to żywa reklama antykoncepcji! Wolałbym sobie rękę odgryźć, niż się użerać z takim synalkiem... czy w ogóle z dziećmi! O co chodzi z tą całą histerią na rodzicielstwo?! - rzuci, tkwiąc w nieświadomości, że sam zostanie ojcem.

W odpowiedzi Anita wybuchnie gniewem i wyrzuci męża z domu.

- Wypad! - krzyknie.

- Co? - zdziwi się Olek.

- W tej chwili wynocha, bo inaczej cię uduszę! - zapowie Chodakowska.

"M jak miłość": Odcinek 1622. Olek wystraszy się ojcostwa, ale brat postawi go do pionu!

Wyrzucony z własnego mieszkania Olek dopiero u brata (Mikołaj Roznerski) zorientuje się, że żona podrzuciła mu zdjęcie z badania USG.

- Co to, kurczę, jest? - zapyta Marcina.

- To ty skończyłeś medycynę, ale na moje oko... to chyba będziesz ojcem! - roześmieje się detektyw, widząc przerażenie w oczach młodszego brata.

To właśnie Marcin zmobilizuje chirurga, by się otrząsnął i udowodnił Anecie, że zależy mu na niej, na dziecku i że jest najszczęśliwszym facetem pod słońcem.
Za radą starszego brata po powrocie do domu Olek padnie na kolana, wręczy żonie bukiet kwiatów i olbrzymią maskotkę - afrykańskiego lwa.

- Kochanie... Cudownie, to fantastycznie, że będziemy mieli dziecko! Nie masz pojęcia, jak się cieszę... - wyzna wzruszony chirurg.

- Tylko nie rycz, bo ja też zacznę! - poprosi udobruchana Aneta.

- Bardzo żałujesz, że nie pojedziemy na safari? - zapyta ciężarna lekarka.

- Na razie wybieramy się w inną podróż... Znacznie ciekawszą. A na safari też pojedziemy, za kilka lat... ale już we trójkę... - obieca Olek.

"M jak miłość": Odcinek 1622. Kiedy i gdzie emisja?

1622. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany we wtorek 14 grudnia o godz. 20.55 w TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje