Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388596
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1620. Ula i Bartek zdruzgotani!

W kolejnym odcinku serialu (emisja we wtorek 7 grudnia, o 20.55 w TVP 2), mieszkańcy Grabiny wciąż nie będą mogli się otrząsnąć po tragicznej śmierci Marzenki i Andrzejka. Tragedia szczególnie mocno odbije się na Uli i Bartku, którym trudno będzie poukładać życie na nowo. Jak poradzą sobie w nowej sytuacji?

"M jak miłość": Odcinek 1620. Tragedia odmieni ich życie na zawsze

Przed ostatnim pożegnaniem Rogowski postanowi porozmawiać z Ulą i spróbuje dziewczynę pocieszyć - a przynajmniej zapewnić, że zawsze może liczyć na pomoc jego i rodziny. 

- Nie wiem, co mógłbym ci powiedzieć, co nie zabrzmi banalnie... Ale... trzeba żyć dalej. Musicie być silni... dla Kalinki. Jesteście za nią odpowiedzialni, ona was teraz bardzo potrzebuje. I pamiętaj, że nie jesteście sami... We wszystkim wam z Marysią pomożemy, będziemy was wspierać na każdym kroku... Chyba to wiesz? 

- Jak to jest w ogóle możliwe? Jak coś takiego mogło się stać, dlaczego?... 

- Jakoś to razem przetrwamy... Damy radę. Na pewno...

Reklama


Tymczasem Bartek na dzień przed pogrzebem wybierze się samotnie na spacer - do miejsc, które wcześniej odwiedzał razem z Andrzejkiem... Wciąż przepełniony bólem i pragnieniem zemsty. 

- Przysięgam, brat... Znajdę tego, co wam to zrobił i zabiję sukinsyna... Tymi rękami... zabiję! 

Popołudnie Lisiecki spędzi w pubie, próbując "znieczulić się" alkoholem. Ale choć dotrze w końcu do domu kompletnie pijany, jego rozpacz wcale nie zniknie...

Następnego dnia, razem z rodziną, Bartek stawi się za to na cmentarzu - gotów na najgorszy dzień swojego życia. 

- Z bólem żegnamy dziś Marzenę i Andrzeja Lisieckich. Wspaniałych, dobrych ludzi, pogodnych... i pełnych życia... Trudno było ich nie lubić, nie kochać... Zawsze i na każdym kroku będzie nam ich brakować, będziemy za nimi tęsknić, ale... pozostaje nam nadzieja... Głęboka nadzieja, że ta nasza rozłąka nie jest naszym ostatecznym pożegnaniem i że spotkamy się znowu, w domu naszego Ojca...

Czy Ula i Bartek zdołają sobie poradzić z tak ogromną stratą?

"M jak miłość": Odcinek 1620. Gdzie i kiedy oglądać?

1620. odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 7 grudnia, o 20.55 w TVP 2.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL