Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1619. Ostatnie chwile Kurdej-Szatan w serialu! Asia przyjmie oświadczyny Leszka

W 1619. odcinku "M jak miłość" zobaczymy jeden z najbardziej wzruszających momentów tego sezonu. Na tę chwilę czekali wszyscy fani Asi i Leszka. Krajewski w końcu oświadczy się ukochanej. To będzie prawdziwy happy end w życiu Chodakowskiej. Sprawdźcie szczegóły!

"M jak miłość": Odcinek 1619. Kamil straci Polę? Jego romans wychodzi na jaw!

Kamil przed rozprawą sądową o prawo do opieki nad Polą usiłuje dogadać się z Weroniką. Bardzo zależy mu na córce i prosi dawną partnerkę o to, by dała za wygraną i pozwoliła mu zaopiekować się dzieckiem.

Matka dziewczynki odrzuca jednak ofertę ugody. Zamierza wraz z Polą wrócić do Londynu.

Na sali sądowej adwokat Weroniki oskarża Kamila o to, że znęcał się psychicznie nad swoją partnerką oraz ma romans z opiekunką dziecka.

"M jak miłość": Odcinek 1619. Asia przyjmuje oświadczyny Leszka

Tymczasem Asia i Leszek wracają do siebie. Są na nowo szczęśliwi. Ponadto Krajewski przygotowuje się do oświadczyn.

Reklama

Zadowolenie mężczyzny znika, gdy do kraju wraca Luiza. Kobieta dowiaduje się, że biznesmen ją zostawił. Postanawia więc zemścić się na Asi za to, że ta ukradła jej narzeczonego.

Zraniona Luiza udaje się na Wietrzną, by osobiście rozmówić się z rywalką. Proponuje Asi pieniądze w zamian za to, by ona się wycofała. Zakochana w Leszku kobieta nie przystaje na jej propozycję. Luiza nie daje jednak za wygraną. Kilka godzin później próbuje przekonać Krajewskiego, że ich związek wciąż można uratować. Mężczyzna otwarcie mówi jej, że kocha Joannę.

Jeszcze tego samego dnia wyznaje Chodakowskiej miłość i prosi ją o rękę. Zaskoczona kobieta zgadza się zostać żoną Leszka.

"M jak miłość": Odcinek 1619. Kiedy i gdzie oglądać?

1619. odcinek "M jak miłość" (ostatni z udziałem Barbary Kurdej-Szatan) widzowie zobaczą we wtorek, 30 listopada o 20:55!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje