Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1618. Ostatnie chwile Marzenki i Andrzejka

Emisja 1618. odcinka serialu zbliża się wielkimi krokami, a w nim wiele wzruszających momentów! Widzowie będą świadkami ostatnich chwil uwielbianej pary. W jaki sposób zginą Marzenka i Andrzejek? Szczegóły poniżej!

"M jak miłość": Odcinek 1618. Tragedia w Grabinie

W finale Lisieccy spędzą razem cały wieczór, na rodzinnej kolacji. A gdy do młodych dołączą Rogowscy, zaczną się wspominki i wesołe przekomarzania... 

- A jak to było z wami w dzieciństwie? Jak to jest mieć takiego wielkiego, silnego brata?

- Dobrze! Od kiedy pamiętam... ja zawsze wpadałem w kłopoty, a Andrzejek zawsze ratował mi tyłek! 

- I powiedzcie: dla kogo to dobrze?! Ale tak serio, to... młody też parę razy mnie zbierał, więc... jesteśmy kwita, braciszku!

Gdy goście zaczną się szykować do wyjazdu, Bartek zaproponuje za to, by tym razem wrócili do domu sami - bez Kalinki. Marzenka będzie miała wątpliwości, ale w końcu się zgodzi - by mała mogła przespać całą noc, bez budzenia na podróż autem. 

- Na pewno dacie sobie radę? 

- Możecie być spokojni... 

- Tu, w razie czego, macie ubranka na zmianę... A jak się mała obudzi rano, to dajcie jej kaszkę, okay? Ale pewnie nie będzie takiej potrzeby, bo wpadniemy bladym świtem!

Plany Lisieckich legną jednak w gruzach... Bo w środku nocy do domu Mostowiaków zapuka nagle policja - a komendant Grzymska przekaże Bartkowi tragiczną wiadomość. 

- Doszło do wypadku... z udziałem pana brata, posterunkowego Andrzeja Lisieckiego i jego żony... Zginęli na miejscu. Oboje. Bardzo mi przykro... Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia... 

Co wydarzy się dalej?

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1618. Gdzie i kiedy oglądać?

Emisja odcinka numer 1618 już 30 listopada o godz. 20.55, tylko na antenie TVP2.


www.mjakmilosc.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: "​M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje