Reklama

​"M jak miłość": Odcinek 1613. Nowy absztyfikant Aleksandry!

W 1613. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 9 listopada o godz. 20.55 w TVP2) na drodze pięknej Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) stanie kolejny absztyfikant - Janek Wójcik, w roli którego wystąpi Wojciech Kalarus, czyli niezapomniany Ryszard Frotecki ze "Złotopolskich". Czy do mamy Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) w końcu uśmiechnie się szczęście w miłości?

Wkrótce Chodakowska zdecyduje się wziąć udział w spotkaniu ze swoimi kolegami z liceum. Będzie to bardzo przeżywać. Zresztą nic w tym dziwnego, skoro to ma być pierwszy zjazd po czterdziestu latach od matury! Na samo wspomnienie tamtych czasów Aleksandra poczuje się jak nastolatka. Uzmysłowi sobie, że najbardziej chciałaby zobaczyć się ze swoją dawną miłością - Jankiem Wójcikiem. Byli sobie bardzo bliscy, ale po maturze ich drogi całkowicie się rozeszły. Dziś ona jest już babcią i rozwódką, a o Wójciku słuch zaginął...

"M jak miłość": Odcinek 1613. Wojciech Kalarus w obsadzie "Emki"!

Ujawniamy, że po czterdziestu latach dojdzie do ponownego spotkania Oli i Janka. Oboje bardzo ucieszą się na swój widok i poczują, że nie są sobie obojętni. Z naszych informacji wynika, że Wojciech Kalarus dołączył do stałej obsady sagi rodu Mostowiaków, więc wniosek, że odżyją dawne emocje łączące Chodakowską i Wójcika, nasuwa się sam.

Reklama

Czy los sprawi, że Ola i Janek wspólnie ułożą sobie jesień życia? To pytanie na razie jeszcze pozostaje otwarte.

"M jak miłość": Odcinek 1613. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1613. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany we wtorek 9 listopada o godz. 20.55 w TVP2.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje