Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1609. Wyrodna siostra w Grabinie!

W 1609. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 26 października o godz. 20.55 w TVP2) w Grabinie niespodziewanie zjawi się Beata (Izabela Warykiewicz), przyrodnia siostra Marzenki (Olga Szomańska). Trzydziestolatka okaże się interesowną kobietą pozbawioną serca i jakichkolwiek skrupułów. Jaki będzie cel jej wizyty w siedlisku?

Traf sprawi, że Ula (Iga Krefft), która w tym samym czasie odwiedzi Marzenkę, przyłapie Beatę na tym, jak z obrzydzeniem opędza się od Kalinki (Oliwia Kępka), małej córeczki Lisieckich. Nic więc dziwnego, że nieznajoma od razu zrobi na niej fatalne wrażenie.

"M jak miłość": Odcinek 1609. Beata będzie zainteresowana wyłącznie spadkiem!

Bardzo szybko na jaw wyjdzie, że Beata to osoba wyjątkowo niesympatyczna, egoistyczna i zainteresowana wyłącznie tym, komu babcia zapisze w spadku należącą do niej ziemię.

- Słyszałam, że bardzo często bywasz u babci?... - zagai Marzenkę.

- Ostatnio znowu gorzej się czuje, ma problemy z sercem. Wpadam, żeby chociaż chwilę z nią posiedzieć, pogadać... Przynajmniej tyle mogę dla niej zrobić - wyjaśni Lisiecka.

Reklama

- Jasne, a ona na pewno to docenia... Pewnie wszystko już na ciebie przepisała? - zapyta złośliwie wyrodna siostrzyczka. .

- Błagam cię... Nie zaczynaj znowu - bezskutecznie poprosi Marzenka, bo Beata nie przestanie drążyć tematu.

- Babcia miała sporo tej ziemi, na pewno nie zdążyła wszystkiego sprzedać. A ceny teraz ostro poszły w górę...

"M jak miłość": Odcinek 1609. Marzenka znajdzie sposób na zachłanną siostrę!

- Powiedz, ta Beata... Kto to właściwie jest? Nigdy jej tu wcześniej nie widziałam - zainteresuje się Ula.

- Moja przyrodnia siostra. Sto lat jej nie było, a teraz przyjechała odwiedzić babcię. Babcia jest chora, to może być ostatnia okazja... - usłyszy w odpowiedzi.

- No tak. Żeby się zakręcić i załatwić sobie jakiś spadek - realnie oceni żona Bartka (Arkadiusz Smoleński).

- Coś ty... Nie będzie żadnego spadku. Faktycznie, babcia miała kiedyś dużo ziemi, ale wszystko sprzedała, musiała z czegoś nas utrzymać... - zrelacjonuje Lisiecka.

- To dlaczego nie powiesz tego tej... zołzie? Przepraszam, że tak mówię, wiem, to twoja rodzina, ale... sorry... Strasznie mnie wkurzyła.

- Jak jej powiem prawdę, to więcej do babci nie przyjedzie. A tak, przynajmniej zajrzy raz czy dwa... Wiesz, jak babcia się ucieszyła, jak ją wczoraj zobaczyła?

- Rozumiem, ale ja na twoim miejscu powiedziałabym jej parę słów do słuchu... - stwierdzi Ula.

- A po co? To i tak niczego nie zmieni. Wiesz, jak jest... Rodziny nie wybierasz, a Beata zawsze widziała tylko czubek własnego nosa... - logicznie skwituje Lisiecka.

"M jak miłość": Odcinek 1609. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1609. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany we wtorek 26 października o godz. 20.55 w TVP2.

 

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje