Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1603. Rozwód Chodakowskich

Już 4 października na antenie TVP2 premierowy, 1604. odcinek "M jak miłość"! Co wydarzy się w serialu? Rozwód Chodakowskich tuż-tuż, tymczasem Iza dolewa oliwy do ognia i postanawia... wyprowadzić się do Gródka. Tymczasem Joasia, wciąż załamana po śmierci ojca, musi borykać się z ogromnymi długami! Wyląduje na ulicy? Sprawdźcie!

"M jak miłość": Odcinek 1603. Chodakowscy biorą rozwód

Sąd ustala termin rozprawy rozwodowej Chodakowskich. Załamany Marcin zwierza się Karskiemu. Do ostatniej chwili miał nadzieję, że żona da ich małżeństwu jeszcze jedną szansę.

Para stara się poprawić swoje relacje, by przygotować dzieci na nadchodzące zmiany. Iza otrzymuje od Ani, narzeczonej Iwańskiego, propozycję pracę w lokalnej gazecie "Głos Gródka", której jest naczelną.

Chodakowska zaczyna rozważać wyprowadzkę ze stolicy:

- Chciałam to z tobą omówić... Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji - nieporadnie zacznie tłumaczyć Iza.

Rozgoryczony Marcin wytknie żonie samolubność:

Reklama

- Podjęłaś. Tak samo, jak z rozwodem - zadecydowałaś za nas oboje. Teraz sama chcesz decydować o przyszłości dzieci... A przecież nadal jesteśmy rodziną!

"M jak miłość": Odcinek 1603. Załamana Asia ma ogromne długi!

Michał wspiera Asię. Pogrążona w żałobie kobieta mierzy się z ogromnymi problemami finansowymi i zdrowotnymi. Dowiedziała się, że ma dług sięgający prawie 10 tysięcy euro.

Zosia telefonuje do matki. Ma dla niej złe wieści...

"M jak miłość": Odcinek 1603. Gdzie i kiedy oglądać?

Premierowy, 1604. odcinek "M jak miłość" zobaczycie już 4 października na antenie TVP2!


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama