Reklama

​"M jak miłość": Odcinek 1602. Dramat córki Marty!

Gdy w 1602. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 28 września o godz. 20.55 w TVP2) czarno na białym wyjdzie, że Ania (Gabriela Świerczyńska) sfingowała swój rzekomy wypadek w szkole, nastolatka w końcu zwierzy się Marcie (Dominika Ostałowska) i Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że nie potrafi poradzić sobie z nieodwzajemnionym uczuciem do swojego polonisty Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak). Co z tą wiedzą zrobią rodzice niesfornej dziewczyny?

- Przepraszam, nie wiem, co we mnie wstąpiło... - zacznie zapłakana dziewczyna.

- Ja po prostu... Nie mogłam się z tym pogodzić, że Adam się od mnie odsunął... Przestał być wychowawcą naszej klasy... Nie przygotowuje mnie już do olimpiady... Unika mnie... - zrelacjonuje rodzicom.

- Ale... Przecież mówiłaś, że... - ze współczuciem przypomni jej mama.

- Tak, wiem. Myślałam, że mam to pod kontrolą, ale to nieprawda... - przyzna młoda Wojciechowska, zakrywając ze wstydu twarz dłońmi. 

- Zakochałam się... Tak głupio, tak beznadziejnie... I kompletnie sobie z tym nie radzę...- doda.

Reklama

- Hej... Przecież masz nas. I całe szczęście, że zdecydowałaś się w końcu szczerze z nami porozmawiać, bo przecież po to tu jesteśmy, żeby ci pomóc... - wtrąci Magda (Anna Mucha).

"M jak miłość": Odcinek 1602. Marta i Andrzej będą się wzajemnie oskarżać

Po wyznaniu Ani dojdzie do kłótni między Martą a Andrzejem, którzy wzajemnie będą obarczać się winą za problemy nastolatki.

- Nie byłoby tego wszystkiego, gdybyś wcześniej zainteresował się, co się z Anią dzieje. I odpowiednio zareagował... - wytknie byłemu mężowi zdenerwowana Marta.

- Wiem, już mi to mówiłaś. I zapewne masz rację. Może jestem kiepskim ojcem, ale prawda jest też taka, że gdybyś była tutaj, na miejscu, a nie w Berlinie... - zarzuci jej w rewanżu Andrzej.

- Przestańcie. Jaki jest sens się teraz o to kłócić? - przerwie im w końcu Magda.

- Przerzucanie się winą nie pomoże rozwiązać problemu. Ania pilnie potrzebuje pomocy. Na pewno trzeba poradzić się psychologa. Pytanie... co jeszcze? - zarządzi Budzyńska.

Czy rodzice zdołają sprawić, by Ania wyleczyła swe złamane serce i zaczęła się uczyć?


"M jak miłość": Odcinek 1602. Kiedy i gdzie obejrzeć?

1602. odcinek "Emki" będzie można obejrzeć we wtorek 28 września o godz. 20.55 w TVP2.


AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje