Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1599. Molestowanie i donos! Łukasz w tarapatach?

W kolejnych odcinkach serialu widzów czekają ogromne emocje! Zbieg okoliczności sprawi, że Argasiński w końcu dowie się, kto był kochankiem jego żony. Czy Łukaszowi grozi poważne niebezpieczeństwo?

"M jak miłość": Odcinek 1599. Szpitalne plotki

Pechowo dla Patrycji - a zwłaszcza dla Łukasza - Argasiński w końcu pozna prawdę o ich romansie... i to jeszcze tego samego dnia. A wszystko przez babskie plotki. Pielęgniarka Laura zdradzi w zaufaniu Kasi, że spotkała Wojciechowskiego z jego nową "wybranką" pod nocnym klubem.

 - Wyglądali na zakochanych... 

- Z Łukaszem?! 

- Mhm... To niezłe ziółko.(...) Całe szczęście, że już się z nim nie spotykasz!

Rozmowę dziewczyn podsłucha jednak Arek Karnowski... i postanowi sprytnie to wykorzystać. A okazja nadarzy się już kilka godzin później. Po wspólnej operacji, młody lekarz zacznie Kasię napastować - zmuszając koleżankę, by "podziękowała" mu za pomoc w pracy pocałunkiem.

- Wiesz, że ja od początku zwróciłem na ciebie uwagę? Jak tylko przyszłaś do nas na staż. Bardzo mi się podobałaś... Ale wolałaś tego wymoczka Łukasza...

 - Arek, naprawdę... Nie rozmawiajmy o tym! - Dobrze, to porozmawiajmy o naszej dzisiejszej operacji. Wiesz, że powinnaś być mi za nią wdzięczna? 

- Puść, co robisz?! - To ja rozmawiałem z szefem, załatwiłem ci możliwość asystowania... Chyba należy mi się jakieś "dziękuję"? 

- Przestań!!!

Reklama

Dziewczyna po chwili ucieknie - wymierzając Arkowi siarczysty policzek. A świadkiem tego ostatniego będzie Argasiński... i od razu wezwie Karnowskiego na dywanik. 

- To nie są standardy, które obowiązują w naszej klinice... Grabił pan sobie, grabił i nagrabił!(...) Nie będę na moim oddziale tolerował molestowania! Niestety, nie mam innego wyboru: będziemy musieli się pożegnać...

Młody lekarz, by zachować posadę, sięgnie jednak po swoją "tajną broń"... 

- Każdy ma jakieś problemy.(...) A ja zawsze byłem wobec pana lojalny. Naprawdę mogę się panu przydać... Wiem o czymś... i myślę, że pan też powinien o tym wiedzieć. To dotyczy pana osobiście...

"M jak miłość": Odcinek 1599. Łukasz w tarapatach?!

Gdy Argasiński dowie się o romansie Łukasza z Patrycją, wybuchnie na nowo wściekłością. I od razu poprosi o "pomoc" Hermana... 

- Nie mogę uwierzyć, że byłem taki naiwny! Sam mu ją podsunąłem... Wpakowałem Patrycję w łapy tego sukinsyna... Ale ja go załatwię! 

A wieczorem, gdy Wojciechowski znów postanowi pobiegać pod domem ordynatora będzie na niego czekać kilku osiłków. Co wydarzy się dalej?

"M jak miłość": Odcinek 1599. Kiedy emisja?

Emocjonujący odcinek z Argasińskim i Łukaszem w rolach głównych już 20 września o 20:55 w TVP2.www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje