Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1597. emisja 13 września o 20:55!

Premiera 1597. odcinka "M jak miłość" już w poniedziałek. Co tym razem zobaczymy na ekranie? Trzy powroty, dwa dramaty, a w finale miłość! Zapraszamy na kolejny tydzień z ulubionym serialem widzów TVP2.

"M jak miłość": Odcinek 1597. Chodakowska uzależniona od leków!

Joasia wraca z dziećmi po pogrzebie Tarnowskiego do Polski i zaczyna szukać pracy. Zosia niepokoi się jednak o jej zdrowie, bo od śmierci ojca Chodakowska wciąż bierze leki.

W trudnych chwilach nie zostanie jednak sama, bo cały czas będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciół i dzieci.

- To nie ma sensu, powinnam poradzić sobie bez tych leków! - I na pewno sobie poradzisz... Ale na razie musisz jakoś funkcjonować. I przede wszystkim trochę się wyciszyć...

"M jak miłość": Odcinek 1597. Bezdomna Majka w bistro u Zduńskich!

Z kolei do bistro zagląda niespodziewanie Majka (w tej roli ponownie Laura Samojłowicz) była ukochana Pawła, która nie ma pieniędzy ani dachu nad głową i potrzebuje pomocy, ale wstydzi się nawiązać ze Zduńskim kontakt.

Reklama

Dodatkowo okazuje się, że dziewczyna jest uzależniona od narkotyków! Co wydarzy się, gdy znów stanie na drodze Zduńskiego... i odkryje, że Paweł zaręczył się z inną?

Poza tym w lokalu znowu zjawia się Krzysiek jak zwykle gotów na wszystko, by Pawłowi zaszkodzić.

"M jak miłość": Odcinek 1597. Basia zakochana!

Tymczasem Jasiek zbiera się w końcu na odwagę i wyznaje Basi miłość...

- Sorry, ale po prostu... muszę to zrobić. Inaczej już nigdy się nie odważę! - chłopak chwyta ją nagle w ramiona i... namiętnie pocałuje!


www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje