M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392428
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odc. 1691. Magda wybaczy Andrzejowi? Padnie mu w ramiona!

Nowy sezon "M jak miłość" zapewnia widzom wiele emocji. Wiele dzieje się zwłaszcza wokół wątku Magdy i Andrzeja, który zdradził żonę ze znajomą prawniczką. Widzowie od miesięcy zastanawiają się czy zdradzona kobieta wybaczy mężowi. Prawdopodobnie wydarzy się to w nadchodzących odcinkach.

Zdradzona Budzyńska w nowych odcinkach wciąż będzie przebywać w siedlisku w Grabinie, marząc o tym, by wszyscy zostawili ją w końcu w spokoju - na czele z Kisielową. Odrzuci propozycję pracy w innej kancelarii i ostatecznie postanowi na nowo otworzyć w siedlisku pensjonat. 

Zainspiruje ją do tego przypadkowa rozmowa z dawną klientką, która wyzna, że drugiego tak magicznego miejsca ze świecą szukać. "Nawet czas płynie tu wolniej... To raj na ziemi..." - usłyszy Magda.

"M jak miłość": Andrzej dostanie kolejną szansę?

Zarówno Maria, jak i Kamil od razu zaproponują Budzyńskiej wsparcie. Zaoferują jej pomoc w odświeżeniu pokoi, a nawet pożyczkę na początek. Przy okazji Gryc spróbuje jednak namówić przyjaciółkę, by dała kolejną szansę niewiernemu mężowi.

Reklama

- Możesz mnie zabić, ale muszę to powiedzieć... Andrzej... popełnił straszny błąd, ale bardzo cię kocha. Nie wierzę, że to mówię, ale... kocha cię do szaleństwa! Daj mu szansę, daj tę cholerną szansę sobie, wam.

Pieniądze da jej również mąż, który przyjechał do Grabiny, by powiedzieć Magdzie, że przelał jej połowę ich pieniędzy. Mężczyzna zapewnił ją również o swoim wsparciu. W pewnym momencie Andrzej powie Magdzie, że za nią tęskni. Ta w odpowiedzi go... pocałuje i ucieknie. 

"M jak miłość": Nowy początek i wybaczenie?

Dzięki pomocy męża i przyjaciół Budzyńskiej uda się otworzyć siedlisko. W odcinku 1691. odbędzie się impreza, na której obecny będzie również Andrzej. I chociaż Magda poprosi Kamila, żeby reprezentował ją podczas rozwodu, to kilka godzin później nastąpi przełom w jej relacjach z mężem. 

Budzyńscy pójdą na wspólny spacer. Mężczyzna po raz kolejny zapewni żonę, że będzie o nią walczył, a Julia nic dla niego nie znaczy. W pewnym momencie Magda padnie w ramiona niewiernego męża. Czy uda jej się zapomnieć o jego zdradzie?

"M jak miłość": Kiedy i gdzie oglądać?

Premierowe odcinki "M jak miłość" można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek, o 20.55 w TVP 2. 


 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy