Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odbierze jej adoratora!

Anna wciąż marzy skrycie o związku z Markiem... Gdy nagle pojawia się okazja nowego romansu: z Krisem. Czy Gruszyńska wykorzysta okazję i podbije jego serce? Zapraszamy na 1054. odcinek "M jak miłość", a w nim...


Reklama

Ewa planuje kolejny wieczór z Krisem, tym razem w restauracji. I chce poznać Irlandczyka ze swoją przyjaciółką. Tuż przed spotkaniem, załamana, dzwoni jednak do Marka:

- Mam problem! Moja koleżanka, ta, z którą mieliśmy iść na obiad, złapała grypę... A ja już uprzedziłam Krisa, że przedstawię mu świetną dziewczynę... Co robić?

A Mostowiak zaprasza do restauracji prawdziwą femme fatale... Annę!

Z początku Gruszyńska zachowuje dystans. Obserwuje zachowanie Marka oraz Krisa - i szybko zauważa, że obaj mężczyźni są rywalami. A Mostowiak jest gotów na wszystko, by odsunąć przystojniaka z Irlandii od Ewy... Gdy zostają na chwilę sami, Anna posyła Markowi kpiący uśmiech:

- Chyba już wiem, o co chciałeś mnie poprosić... I dobra, załatwię to dla ciebie.

A Mostowiak szczerze wyznaje:

- Jeśli myślimy o tym samym i ty... to dla mnie zrobisz, będę ci wdzięczny do końca życia!

I w końcu, Gruszyńska rusza do akcji... Z czarującym uśmiechem, wypytuje Krisa o jego pasję - wyprawy w Himalaje - później nakłania "amanta", by po obiedzie wybrał się z nią na spacer... A w finale: zaprasza go do swojego mieszkania!

Czy oboje zostaną kochankami? I jak na flirt kolegi zareaguje Ewa - którą Kris uparcie dotąd adorował? Emisja 1054. odcinka już w poniedziałek, 7 kwietnia, lepiej nie przegapić!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje