Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367501
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Nowy tydzień – i nowe problemy

Zapraszamy na 1369 odcinek „M jak miłość” - który nie dla wszystkich bohaterów zapowiada się miło… Co tym razem wydarzy się w serialu?

Paweł wyjdzie w końcu ze szpitala... i będzie o krok od załamania.

Reklama

Bo po tym, jak zaniedbał swoją firmę i przestał płacić składki na ZUS, jego ubezpieczenie wygaśnie - a szpital wystawi mu gigantyczny rachunek.

- Diagnostyka obrazów tysiąc dwieście, USG dwieście. Do tego krew, opieka pielęgniarska, każda doba pobytu w szpitalu i tak dalej... Mam tu wszystko, bo my musimy się z tego potem rozliczać... Dzisiejszy dzień nie jest jeszcze zaksięgowany, ale łącznie to będzie... ponad 44 tysiące złotych.

Karolina nadal będzie za to szpiegować dla mecenas Kaczmarek.

I przekaże prawniczce dokumenty związane z przetargiem, w którym postanowił wziąć udział Budzyński - tak, by mogła jej szefa pokonać.

Z kolei Jacek zauważy pod blokiem Agnieszki kilku podejrzanych mężczyzn... Olszewska wyzna w końcu, że to ochrona, którą przydzielono jej w związku z nowym śledztwem.

- To zwykłe procedury bezpieczeństwa, uruchomione z automatu po zaginięciu Zalewskiej...

A biznesmen od razu się zaniepokoi: - Czy tobie coś grozi? Bo mam wrażenie, że nie mówisz mi wszystkiego...

- Oczywiście, że nie... Nie mogę. Taką mam pracę... Wiesz o tym doskonale!

- Wiem, Aga, po prostu... Martwię się o ciebie...

A w finale: kolejne zmartwienie Asi. Chodakowska pozna przypadkiem gospodynię Michała - Oksanę - i spróbuje podpytać dziewczynę o jej szefa.

Oksana okaże się aż nazbyt rozmowna...

- To profesor... Znaczy wykłada, ale gdzie dokładnie, to ja nie wiem... I ciągle wyjeżdża! Gdzieś znika... ale na pewno porządne pieniądze za to zarabia! Może dlatego broń w domu trzyma?

- Broń?

Joanna od razu zblednie...

Tymczasem Ostrowski znów spotka się z Kubą - chłopakiem, który ostatnio urządził na Wietrznej sporą awanturę... I zacznie planować ze swoim "gościem" włamanie!

- Skup się. Trudna sprawa, ale mam nadzieję, że dasz radę...

- Wal!

- Muszę dostać się do czyjegoś domu. Ale tak, żeby nie zostawić śladów włamania...

Profesor czy... bandyta? Kim okaże się w końcu tajemniczy Michał - i czy jako sąsiad może być dla Chodakowskich niebezpieczny?

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje