Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367466
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Nowy Łukasz nie spodobał się widzom?!

Ostatni odcinek "M jak miłość" (emitowany w poniedziałek, 4 lutego) wywołał wśród odbiorców dość mieszane uczucia. Wszystko za sprawą nieoczekiwanego powrotu syna Marty (Dominika Ostałowska) - Łukasza... Co wywołało niezadowolenie widzów?

Scenarzyści "M jak miłość" dbają o to, by bohaterzy serialu nie zaznali spokoju! Ostatnio postanowili powrócić do wątku Łukasza - syna Marty (Dominika Ostałowska) i Norberta (Mariusz Sabiniewicz). W ostatnim czasie chłopak przebywał w Kolumbii, gdzie studiował, a następnie mieszkał przez chwilę w Berlinie. W 1417. odcinku powrócił jednak do Polski. Okazało się jednak, że Wojciechowski nie przybył do kraju z zamiarem pogodzenia się z matką, ale dlatego, że ma poważne kłopoty związane z narkotykami.

Reklama

Takie "odświeżenie" wątku Łukasza wiązało się zaproszeniem do tej roli nowego aktora. Wcielający się bowiem w tę postać Adrian Żuchewicz już jakiś czas temu pożegnał się z produkcją i nie zamierzał do niej wracać. Tym samym widzowie zobaczyli Łukasza w zupełnie innym niż dotąd wydaniu - w postać Wojciechowskiego wcielił się bowiem Jakub Józefowicz. Po komentarzach zamieszczanych w sieci można jednak wnioskować, że nie do końca spodobał się w tej roli internautom...

Pod zdjęciem Józefowicza zamieszczonym na oficjalnym instagramowym profilu "Emki" tuż po emisji odcinka pojawiło się sporo wpisów od widzów, których nie do końca przekonał "nowy" Łukasz; zarzucali oni bowiem, że już sam wygląd znacząco odbiega od tego, który zapamiętali, ponieważ Łukasz nagle stał się... blondynem!

"Jak to możliwe że poprzedni Łukasz miał ciemne włosy i oczy a ten ma jasne włosy i oczy?"

"tragedia, wgl niepodobny pod żadnym względem, beznadziejny wątek"

Inni komentujący z kolei zwrócili uwagę także na zmianę w zachowaniu Łukasza:

"Dziwny ten nowy Łukasz jakby nie on.. straszny cwaniak..."

Nie zabrakło także odniesień do kolejnej już zamiany aktora w tej roli:

"Trzecia osoba będzie grała Łukasza? Najbardziej mi się podobał ten Pierwszy Łukasz"

Nie wszystkim jednak zmiana ta wydała się negatywna:

"No i fajnie że możecie zastąpić innym aktorem A nie jak większość pozbyć się na stałe..."

- czytamy pod zdjęciem.

Jakub Józefowicz to trzeci aktor, który wcieli się w postać Łukasza; wcześniej grał go Franciszek Przybylski, a następnie Adrian Żuchewicz. Prywatnie Jakub jest synem Janusza Józefowicza i jego pierwszej żony Danuty. Czy "nowy" Łukasz przekona do siebie widzów? O tym przekonamy się, oglądając najnowsze "M jak miłość" - premierowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 20:55 w TVP 2!


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje