Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366252
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Nowy bohater

W 1056. odcinku "M jak miłość" pojawi się nowy bohater - doktor Wojciech Markowski. Jest to przyjaciel Olka, z którym Chodakowski pracuje w jednym szpitalu. W tę postać wcieli się Mateusz Janicki.


Reklama

Młody aktor popularność zdobył m.in. dzięki roli w serialu "Nad rozlewiskiem", a ostatnio widzowie mogli go oglądać w komedii "Wkręceni". W wolnych chwilach trenuje capoeirę, jest instruktorem narciarskim, a do tego interesuje się polityką i podyplomowo studiował stosunki międzynarodowe. 

- Aktorstwo to zawód, który pozwala całe życie się bawić, a film i teatr są fantastyczną przygodą. Przebieramy się za żołnierzy, lekarzy, bohaterów, policjantów. Film daje możliwość spotykania ciekawych ludzi, odwiedzania różnych miejsc - mówi M. Janicki w jednym z wywiadów.

- Cały czas się uczę, bo każde spotkanie z reżyserem, każda rola daje mi coś nowego - dodaje.

A jak potoczą się losy serialowego Wojtka? W kolejnym odcinku - w poniedziałek, 14 kwietnia - młody lekarz pozna przypadkiem Jankę... i od razu spróbuje podbić jej serce! Kilka godzin po pierwszym spotkaniu, Wojtek zapuka do jej drzwi i zaprosi dziewczynę na wieczorną imprezę...

Czy spędzą razem niezapomnianą noc?

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Janicki | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje