Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364389
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Nowi bohaterowie uwiodą Marię i Annę?

Koniec z samotnością! Do Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Anny (Tamara Arciuch) w końcu uśmiechnie się los.


Reklama

Dwie samotne panie z "Emki" znajdą w końcu ukojenie w ramionach mężczyzn. Cierpiącą po rozwodzie Marię pocieszy dawny znajomy z Gródka, jednocześnie wzbudzając ogromną zazdrość u Artura. Natomiast Anna będzie mogła wybierać między dwoma adoratorami...

Maria ma adoratora!

W życiu Marysi (Małgorzata Pieńkowska) pojawi się niebawem nowy mężczyzna - Robert Bilski, w roli którego zobaczymy lubianego i cenionego aktora Zbigniewa Stryja, szerokiej widowni serialowej znanego m. in. jako Adam Roztocki z “Na Wspólnej".

Przypomnijmy, że małżeństwo Marysi i Artura Rogowskich (Robert Moskwa) przeżywa od jakiegoś czasu bardzo poważny kryzys. Powód? Pan doktor uwikłał się w romans z niezrównoważoną emocjonalnie Teresą Drawicz (Dominika Łakomska). Marysia jest już świadoma zdrady męża. Przez niego musi leczyć się na depresję.

Tymczasem w 1101. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 23 grudnia w TVP2)  Maria spotka w bistro swojego dawnego znajomego z przychodni w Gródku - Roberta Bilskiego, który nagle zacznie się źle czuć. Rogowska od razu zabierze  go do swojego gabinetu na badanie. Kilka godzin później Bilski zadzwoni do Marii, by podziękować za pomoc, a ona zaprosi go na swoje zajęcia z tańca i w końcu oboje spędzą wieczór na parkiecie...

Później wpadną na ulicy na Artura, który zda sobie sprawę, że jego miejsce w każdej chwili może zająć ktoś inny...

Czy widok Bilskiego u boku Marysi sprawi, że Rogowski odzyska rozum i zacznie walkę o uratowanie swojego małżeństwa?

Nieznajomy z przeszłościąNa brak zainteresowania ze strony mężczyzn nie będzie też narzekała Anna. Gruszyńska będzie mogła wybierać - szarmancki Werner (Jacek Kopczyński) lub nieco szorstki Rafał (Przemysław Bluszcz)... Ale od początku!

Najpierw złodzieje włamią się do siedliska, które Anna (Tamara Arciuch) kupiła od Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska). Marek pocieszy ją, że szukali tylko złomu na sprzedaż. 

Później Gruszyńska przyłapie na terenie posesji nielegalnego lokatora - Rafała. Zamknie go w szopie. Gdy usłyszy, że to właśnie on przegonił złomiarzy, wypuści mężczyznę.

Nieznajomy wyzna, że wyszedł niedawno z więzienia. Do tego odda jej złoty kolczyk, który zgubiła, a przy okazji wzbudzi zazdrość Adama... Który z panów wygra walkę o jej serce?

Źródło: "Świat Seriali"/ Agencja W. Impact

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje