Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“M jak miłość": Nowe twarze u Mostowiaków!

Wiosną aż trzy nowe gwiazdy zasilą obsadę sagi rodu Mostowiaków: Jolanta Fraszyńska, Adriana Kalska i Bartosz Waga. Grani przez nich bohaterowie okażą się kluczowi w najważniejszych wątkach "Emki".


Reklama


W nowym sezonie czarne chmury pojawią nad małżeństwem Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek). Powód? Wskutek niewybrednej intrygi Jurka Domańskiego (Michał Czernecki), czyli biologicznego ojca małej Basi (Gabriela Raczyńska), w najbliższym otoczeniu Zduńskiej od 1131. odcinka (emisja w poniedziałek 30 marca o godz. 20.45 w TVP2) zacznie krążyć zabójczo przystojny Karol Kraft, w roli którego zobaczymy 27-letniego Bartosza Wagę. Widzowie seriali doskonale znają go m. in. jako Dawida Wierzbickiego z "Barw szczęścia".

Miłosny trójkąt

Zacznijmy jednak od początku: Domański załatwi byłej żonie wyjątkowo ciekawą i atrakcyjną pracę w Krakowie. Ala przyjmie nową posadę będąc zupełnie nieświadoma tego, że zawdzięcza ją Domańskiemu, który zmusił kolegę Kacpra Krutę (Andrzej Deskur), by ją zatrudnił, powołując się na dawną przysługę.

Szybko na jaw wyjdzie, że Zduńska ma blisko współpracować z koordynatorem projektu z Kanady - Karolem Kraftem, który - jak się okaże z kolejnych odcinków - jest jej byłym chłopakiem. Mężczyzna od razu otoczy ją troskliwą opieką, wspominając przy tym na każdym kroku o ich dawnym związku. Wieczorem pomoże Ali załatwić lepszy hotel. W odpowiedzi na to Zduńska sama wyzna Karolowi, że ich kontakty są dla niej bardzo trudne, bo być może nadal coś do niego czuje...

Łatwo można się domyślić, że w najbliższym czasie Pawła Zduńskiego czekają nowe kłopoty i zacięta walka o miłość żony z groźnym rywalem.

Niania na pomoc

Tymczasem Piotrek (Marcin Mroczek) z Kingą (Katarzyna Cichopek) nie poradzą sobie z łączeniem pracy i opieki nad dwójką małych dzieci, dlatego Zduński postanowi w końcu znaleźć nianię. Młody tata poprosi o pomoc w tej kwestii Filarską (Hanna Mikuć) i Marszałka (Emilian Kamiński). Seniorzy nie tylko przyjadą z odsieczą na Deszczową, ale też skontaktują go z Zuzą Marszałek, kuzynką Wojciecha. Zagra ją 47-letnia dziś Jolanta Fraszyńska, czyli niezapomniana Monika Zybert z "Na dobre i na złe" i Roma Barańska z "Licencji na wychowanie"

Zaalarmowana przez Marszałka Zuza w 1131. odcinku (emisja w poniedziałek 30 marca o godz. 20.45 w TVP2) odwiedzi dom Zduńskich, gdzie pozna również Filarskiego (Andrzej Precigs). Ojciec Kingi od pierwszego wejrzenia zakocha się w atrakcyjnej niani. Na szczęście opiekunka spodoba się także Zduńskiej, która namiętnie podziękuje mężowi za pomoc i zatrudnienie sympatycznej Zuzy...

Jaka naprawdę okaże się nowa opiekunka Lenki (Marysia Głowacka) i Mikołaja (Ignacy Wódkiewicz)?

Pani kurator patrzy

Po przedwczesnej śmierci nieodżałowanej Kasi Mularczyk (Agnieszka Sienkiewicz) Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) zdoła uzyskać sądowe prawo do opieki nad ich wspólnym synkiem Szymkiem (Staś Szczypiński). Lecz jednocześnie sędzia ustanowi kuratora, by pilnował, czy młody ojciec należycie i odpowiedzialnie zajmuje się niemowlakiem. Los sprawi, że będzie to kobieta - urocza Iza Lewińska, w roli której w 1133. odcinku zobaczymy Adrianę Kalską. Młoda aktorka wcześniej grała już m.in. w serialach "Sama słodycz", "Komisarz Alex", "Na dobre i na złe" i "Prawo Agaty".

Inna sprawa, że Marcin będzie przerażony opieką nad niemowlęciem, do czego szczerze przyzna się swojemu bratu Olkowi (Maurycy Popiel). Za to - po kolejnej wizycie w szpitalu - Chodakowski pojedzie do Kolędy (Artur Barciś), żeby odwołać planowaną sprzedaż działki w Grabinie. Ostatecznie postanowi zatrzymać ziemię dla swojego pierworodnego synka Szymona.

Czy Iza Lewińska okaże się wsparciem dla Marcina w opiece nad Szymkiem? A może wprost przeciwnie - zacznie mu rzucać kłody pod nogi?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje