Reklama

"M jak miłość": Nowa czołówka Mostowiaków ujawnia wszystko! Mamy zdjęcia!

Najpopularniejszy polski serial zmienia czołówkę! Wprawdzie jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie nowa wizytówka „M jak miłość” zadebiutuje na antenie TVP2, ale za to już teraz z zakulisowych zdjęć z planu jej powstawania można przewidzieć, co czeka bohaterów sagi rodu Mostowiaków do końca sezonu! Sami sprawdźcie w naszej galerii!

Iza i Marcin pogodzą się!

W nowej czołówce widzowie zobaczą szczęśliwą rodzinę Chodakowskich, a to oznacza ni mniej, ni więcej, że Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nareszcie zdołają pokonać trwający już od wielu miesięcy kryzys małżeński, a ich dzieci  Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Stanisław Szczypiński) znów będą miały pełny dom! Ufff, czyli w końcu happy end, a nie rozwód czy dramat innego kalibru.

Łukasz przeżyje?

Ze zdjęć z planu nowej czołówki można wysnuć wniosek, że szef mafii Herman (Piotr Łukawski) nie wykona wyroku śmierci na Łukaszu (Jakub Józefowicz), więc psychopatyczny ordynator Argasiński (Karol Strasburger) nie pozbędzie się go ze swojego życia. Na razie trudno powiedzieć, czy mściwy Jerzy zwróci wolność swojej żonie Patrycji (Alżbieta Lenska), która spodziewa się dziecka młodego Wojciechowskiego. Pewne jest tylko to, że wątek miłosny tej trójki bohaterów potrwa jeszcze co najmniej do czerwca przyszłego roku.

Reklama

Paweł będzie z Majką?

Niewiele uda się wskórać Majce (Laura Samojłowicz), której marzeniem po latach było odzyskanie za wszelką cenę Pawła (Rafał Mroczek). W czołówce Zduński będzie w towarzystwie swojej temperamentnej narzeczonej Franki (Dominika Kachlik), co oznacza, że uzależniona od narkotyków Chojnacka nie odegra w jego życiu istotnej roli, a być może nawet zniknie z niego na dobre.

"M jak miłość" stawia na młodość

Wszystko wskazuje na to, że produkcja "M jak miłość" idzie z duchem czasów i stawia na młodość. Dowód? Trzy młode i zarazem piękne bohaterki w nowej wizytówce: Basia Zduńska (Gabriela Raczyńska), Basia Rogowska (Karina Woźniak) i Ania Wojciechowska (Gabriela Świerczyńska). Pojawienie się ich w poddawanej właśnie liftingowi czołówce to czytelna sugestia, że twórcy niezmiennie najpopularniejszego od lat serialu w Polsce pokładają w nich spore nadzieje na przyszłość.


AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje