M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Nowa bohaterka w serialu. Nie do wiary, co zrobi

W 1809. odcinku, czyli pierwszym z nowego, 25. sezonu sagi rodu Mostowiaków, który na antenę TVP2 trafi 2 września, na jaw wyjdzie, że doktor Marlena Wysocka (Magdalena Turczeniewicz), która potrąciła na szosie Marcina (Mikołaj Roznerski), nie była trzeźwa.

Jak już informowaliśmy jako pierwsi, w premierowym odcinku pobity przez gangsterów Chodakowski będzie uciekał nocą przez las. Pech sprawi, że potrąci go jadący z naprzeciwka samochód. Siedząca za kierownicą auta Marlena nie zauważy idącego poboczem Marcina, który bezwładnie upadnie na ziemię. Wysocka zahamuje z piskiem opon i ruszy rannemu na pomoc.

Gdy detektyw odzyska przytomność, Marlena przedstawi mu się jako lekarka i wyjaśni, że go potrąciła, a następnie zabierze do swojego domu. Szybko odkryje, że jej gość niczego nie pamięta.

"M jak miłość" po wakacjach: Odcinek 1809. Chodakowski postawi ultimatum

Chodakowski rozejrzy się po domu Wysockiej znajdującym się około 15 km od Sochaczewa, czujnie nasłuchując. Widać, że będzie zaniepokojony i czegoś się boi. Po chwili Marcin zauważy na stole opróżnione butelki po alkoholu i brudne kieliszki. Przeniesie wzrok na Martynę. Właściwie po raz pierwszy uda mu się skupić wzrok na kobiecie, która potrąciła go autem. Uważnie się jej przyjrzy i dojdzie do wniosku, że Wysocka najzwyczajniej w świecie jest pijana!

Reklama

Oczywiście Marcin prosto z mostu powie pani doktor o swoim spostrzeżeniu, jednocześnie obiecując jej, że nie zgłosi wypadku na policji. Pod warunkiem, że będzie mógł na jakiś czas zatrzymać się u niej, żeby dojść do siebie i przypomnieć sobie, kim jest i co się wydarzyło w jego życiu, zanim stracił pamięć.

Co wydarzy się dalej?

"M jak miłość" po wakacjach: Kiedy i gdzie emisja?

Po wakacyjnej przerwie serial "M jak miłość" będzie emitowany w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.55 w TVP2. Start 2 września.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy