Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367526
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Niespodzianki po wakacjach

Zakochana Kisielowa, wymiana obsady i nowa czołówka! Co jeszcze czeka nas po wakacjach?


Zakochana seniorka

Reklama

Pragnienie miłości i chęć stworzenia szczęśliwego związku nie opuści bynajmniej Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) po wakacjach. Obiektem jej westchnień stanie się Jurek (Artur Barciś), którego pani Zofia otoczy "czułą" opieką.

Co na to Kolęda? No, cóż, będzie tym autentycznie przerażony i zacznie się poważnie obawiać, że kobieta zechce zagłaskać go na śmierć. Postanowi za wszelką cenę znaleźć jakiś skuteczny sposób na to, by ukryć się przed natarczywą Kisielową...

Staszek odchodzi na emeryturę

Gdy Sonia (Barbara Wypych) przyjdzie do Kisielowej na duże zakupy, ciotka zapyta ją, od kiedy tak dużo je. Policjantka ujawni jej wówczas sekret Staszka (Sławomir Holland), który zdecydował się odejść na emeryturę. Z tej okazji Sonia przyszykuje imprezę na komisariacie.

- To on się teraz na śmierć zanudzi... Biedny, samotny starszy pan... - zmartwi się Zofia.

- Ciociu, nie idź tą drogą - zaapeluje Sonia.

Pożegnanie ze Staszkiem zobaczymy w 1379. odcinku "M jak miłość" (emisja po wakacjach).

Katarzyna Kwiatkowska w serialu!

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek zamieścili na swoich Instagramach zdjęcie z planu "M jak miłość", które wiele zdradza...

Na fotografii widzimy szczęśliwe rodziny Zduńskich i Rogowskich w towarzystwie Barbary oraz tajemniczej blondynki (Katarzyna Kwiatkowska). Kogo zagra aktorka dołączająca do premierowych odcinków?

"To nowa postać z rodziny Artura" - zdradziła Cichopek w komentarzu pod zdjęciem. 

"Katarzyna Kwiatkowska będzie grała siostrę jednego z bohaterów" - powiedziała Superserialom.pl Karolina Baranowska z produkcji "M jak miłość". Z relacji instastories aktorów wynika, że zdjęcie zostało zrobione podczas rodzinnej imprezy na Deszczowej. Z jakiej okazji, tego na razie nie wiadomo.

Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewa w nowej czołówce?!

Obecna czołówka "M jak miłość" przeterminowała się. Wszystko przez obecność w niej postaci i wcielających się w nich aktorów, którzy z różnych przyczyn nie są już obecni na planie serialu. Po wakacjach najprawdopodobniej zobaczymy odmienioną wersję czołówki!

W ostatnich kilku sezonach nastąpiła wymiana kadr w "M jak miłość". Pożegnaliśmy się m.in. z Witoldem Pyrkoszem, Joanną Koroniewską, Agnieszką Więdłochą czy Dominiką Ostałowską. Roszady nastąpiły również w serialowych parach: Andrzej (Krystian Wieczorek) spotyka się obecnie z Magdą (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek) rozwiódł się z Alą (Olga Frycz), a Maria (Małgorzata Pieńkowska) z Arturem (Robert Moskwa).

Stąd pomysł twórców, by po wakacjach zaskoczyć widzów nie tylko nowymi wątkami, ale także czołówką. Plotki głoszą, że utwór "Nie pytaj o miłość" Beaty Kozidrak ma zastąpić inna piosenka wykonywana przez Barbarę Kurdej-Szatan!
Wygląda na to, że umiejętności wokalne aktorki zostaną wykorzystane nie tylko w wątku Joasi (Chodakowska ma śpiewać na rocznicowej imprezie wspominkowej Tomka, zorganizowanej w Bistro), ale także w promocji serialu!


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje