M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391565
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Niespodzianka w świątecznym odcinku. Zobaczymy nie tylko Marka!

Specjalny, świąteczny odcinek "M jak Miłość" TVP2 wyemituje w sobotę 24 grudnia o godz. 20.00. Przy wigilijnym stole w Grabinie zasiądą wszystkie żyjące dzieci Barbary (Teresa Lipowska) i śp. Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Z dalekiej Australii przyjedzie nawet Marek. Jednak nie tylko jego zobaczymy w odcinku.

"M jak miłość": Odcinek specjalny na śwęta

Produkcja "M jak miłość" przygotowała dla widzów świąteczną niespodziankę! 24 grudnia o godz. 20:00 Telewizja Polska pokaże specjalny odcinek:  Program TV wskazuje na to, że wyjątkowy epizod będzie trwał około godziny. 

W sieci znalazł się już zwiastun zapowiadający wigilijne spotkanie z głównymi bohaterami. W krótkim nagraniu aktualne ujęcia przeplatają się z archiwalnymi wstawkami - tym samym widzowie mogą odbyć sentymentalną podróż do przeszłości, kiedy w domu rodzinnym - u Lucjana (Witold Pyrkosz) i Barbary (Teresa Lipowska) zjawiali się ich d"Wigilia u Mostowiaków".zieci: w tym m.in. Małgosia (Joanna Koroniewska).

Reklama

Co się wydarzy w specjalnym odcinku "M jak miłość"? Już wiadomo, że do Grabiny nieoczekiwanie przyjedzie Marek (Kacper Kuszewski), a jego pojawienie się będzie słodką tajemnicą Marii (Małgorzata Pieńkowska): Barbara do końca nie będzie wiedziała, co się święci!

"M jak miłość", odcinek specjalny: "Wigilia u Mostowiaków". Co się wydarzy?

Świąteczny odcinek "M jak miłość" nie będzie mocno nawiązywał do fabuły, a stanie się odrębną częścią. Na Wigilii u Barbary zjawią się również m.in.: Piotr i Paweł Zduńscy (Marcin i Rafał Mroczkowie) z rodzinami oraz Marta (Dominika Ostałowska). Nie zabraknie również przyjaciół Mostowiakowiej: Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) i Roberta (Krzysztof Tyniec

"Szkoda, że coraz mniej jest takich spotkań jak dawniej... Tylko telefony, maile... Ale nadrobimy to, co? Moje kochane, starsze siostrzyczki (...). Mam naprawdę piękne wspomnienia. I tego nikt mi nie odbierze (...)" - wyzna Marek w rozmowie z Marią i Martą. Wiele wskazuje więc na to, że widzów "M jak miłość" czeka sporo wzruszeń! Będziecie oglądać specjalny odcinek w Wigilię?

Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć świąteczny odcinek "M jak miłość"?

Świąteczny odcinek "Emki" TVP2 pokaże 24 grudnia o godz. 20.00. Powtórka we wtorek 27 grudnia o godz. 20.55, oczywiście także w Dwójce. 

RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy