Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370724
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Nieoczekiwany powrót Uli

Po wielomiesięcznej przerwie do pracy na planie „M jak miłość“ wróciła 25-letnia aktorka Iga Krefft, która spełniała swoje marzenie o podróży po Azji. Grana przez nią Ula zrobi bliskim niespodziankę i bez wcześniejszej zapowiedzi pojawi się w rodzinnym domu w Grabinie. Poznaj szczegóły!

W 1553. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 22 grudnia o godz. 20.55 w TVP2) Bartek (Arkadiusz Smoleński) zwierzy się bratu (Tomasz Oświeciński), że Ula nie odbiera jego telefonów i w ogóle ostatnio dziwnie się zachowuje.

Reklama

Jeszcze bardziej zaniepokoi się, gdy usłyszy od Marzenki (Olga Szymańska), że podczas ostatniej rozmowy Mostowiaczka była wyraźnie czymś przygnębiona i nawet wybuchnęła płaczem.

Tymczasem Ula zrobi bliskim niespodziankę i bez zapowiedzi przyjedzie nagle do rodzinnego domu, gdzie powita ją babcia Barbara (Teresa Lipowska).

- Ula?... Uleńka! No nie, ja chyba śnię! - ucieszy się seniorka.

Zaraz potem Lisiecka pokaże Mostowiakowej zdjęcia ze swojego pobytu w Australii, opowiadając jednocześnie o Marku (Kacper Kuszewski) i Ewie (Dominika Kluźniak) oraz kłopotach Natalki (Marcjanna Lelek) z Frankiem (Piotr Nerlewski), który chce jak najszybciej ożenić się z Justyną (Olga Kalicka)...

***Zobacz także***

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje